مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نخستین مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان در حوزه سلامت در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می گردد.

مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، نخستین گردهمایی پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت روز شنبه 19 مردادماه جاری با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

در این رویداد که با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، مدیران عامل شرکت های دانش بنیان پیشگام حوزه سلامت و سیاست گذاران و مسئولان اجرایی این حوزه نیز حضور خواهند داشت. همچنین به منظور تقویت تعامل بازیگران زیست بوم نوآوری سلامت، پیشخوان نمایشگاهی برای بانک ها، صندوق های جسورانه بورسی، صندوق های پژوهش و فناوری، شتابدهنده های تخصصی، کارگزاران تبادل فناوری و دیگر نهادها و موسسات مرتبط و علاقمند فراهم شده است.

در مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت، یک پنل سیاستی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، و یک پنل حمایتی با هدف معرفی رویکردهای دستگاه های اجرایی و پاسخگویی به دغدغه های شرکت های پیشگام برگزار می گردد.

شایان یادآوری است با توجه به شاخص های اصلی شناسایی شرکت های دانش بنیان پیشگام از جمله حجم فروش، ظرفیت یا سابقه صادراتی، اشتغال زایی و زیرساخت های تحقیق و توسعه، حدود 60 شرکت دانش بنیان حوزه سلامت در فهرست شرکت های پیشگام اقتصاد دانش بنیان قرار گرفته اند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع پیشگامان اقتصاد دانش بنیان سلامت برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید