لامپ سنگ نمک صورتی هیمالیا در خانه

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، لامپ های نمک هیمالیا با قرار دریافت حباب لامپ ها در داخل تکه های بزرگ از نمک صخره هیمالیا ساخته شده اند، آنها یک ظاهر متمایز دارند و هنگامی که روشن می شوند، گرما و نور صورتی رنگی را از خود ساطع میکنند.

لامپ سنگ نمک صورتی هیمالیا در خانه

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از نم نمک،لامپ های نمکی هیمالیا چراغ های تزئینی ای هستند که شما می توانید برای خانه تان خریداری کنید. آنها از نمک صورتی هیمالیا جدا شده اند و معتقدند که مزایای سلامتی مختلفی دارند. در حقیقت ، طرفداران لامپ های نمک ادعا می کنند که می توانند هوا را در خانه تان تمیز کنند ، آلرژی را تسکین دهند ، خلق و خوی شما را افزایش دهند و به خواب شما کمک کنند.خواص و 11 فایده لامپ سنگ نمک صورتی هیمالیا در خانه

با این حال ، دیگران می پرسند آیا این ادعاها واقعیت دارند؟ این بخش از نم نمک به بررسی شواهدی از لامپ های نمکی هیمالیا میپردازد و منبع واقعیت داستان را کاوش میکند.

لامپ های نمکی هیمالیا چیست و چرا از آنها استفاده می کنند؟

لامپ های نمک هیمالیا با قرار دریافت حباب لامپ ها در داخل تکه های بزرگ از نمک صخره هیمالیا ساخته شده اند ، آنها یک ظاهر متمایز دارند و هنگامی که روشن می شوند ، گرما و نور صورتی رنگی را از خود ساطع میکنند ، لامپ های نمکی واقعیِ هیمالیا از نمک استخراج شده معدن نمک خورا در پاکستان ساخته شده اند.

آنها بر این عقیده اند که نمک حاصل از این منطقه میلیون ها ساله است و اگرچه بسیار شبیه به نمک خوراکی است ، اما مقدار کمی از مواد معدنی موجود در آن باعث رنگ صورتی آن است. بسکمک از مردم خرید لامپ های نمکی هیمالیا را انتخاب میکنند به این دلیل که آنها محیطی که نور صورتی در خانه هایشان ایجاد می کند را دوست دارند و از آن لذت میبرند.

لامپ نمک های هیمالیا چگونه کار می کنند؟

گفته می شود که لامپ های نمکی مزایای سلامتی دارند ، زیرا آنها یونیزاسیون طبیعی هستند ، به این معنی که بار الکتریکی جریان هوا را تغییر می دهند.

یون ها ترکیباتی هستند که بار دارند ، زیرا تعداد پروتون ها یا الکترون های نامتعادلی دارند.

هنگامی که تغییرات در جو اتفاق می افتد ، آنها به طور طبیعی در هوا تولید می شوند ، به عنوان مثال ، آبشارها ، امواج ، طوفان ، رادیواکتیو طبیعی و گرما ، یونهای هوا را تولید می کنند.

آنها همچنین می توانند با استفاده از یونیزر هوای تولید شده تجاری بصورت مصنوعی ایجاد شوند.

اظهار می شود که ممکن است لامپ های نمکی هیمالیا یون ها را از طریق جذب ذرات آبی که در نتیجه تسویه نمکی که از طریق گرمای لامپ ، تبخیر شده ، تشکیل دهند .

با این حال ، این نظریه هنوز آزمایش نشده است و نیاز به بررسی های بیشتری خواهد داشت.

در حال حاضر تعیین نیست که آیا لامپ های نمک ، یون ها را در مقادیر قابل توجه تولید میکنند ؟یا خیر.

بررسی فواید و 11 دلیل برای نگهداری لامپ نمکی هیمالیا در هر اتاق خانه

لامپ های نمکی هیمالیا دارای مجموعه ای از مزایای سلامتی و زیست محیطی اند که آنها را برای خانه بسیار مفید می سازد ، ببینید چگونه می توانید امروز از این واقعیت های مثبت بهره مند شوید!

1.آنها به عنوان دکوراسیون داخلی ای زیبا و منابع طبیعی نور عمل می کنند

با این حال ، تنوع کارایی نمک هیمالیا گسترشی بسیار فراتر از زیبایی شناسی دارد و چنانچه در بخش سلامت نم نمک اشاره شده است ترکیب یک منبع نور در داخل لامپ و ذرات نمک ، منجر به تولید یون های منفی می شود که حاصلش تاثیر مثبتی بر هوا و فضای داخل خانه است.

2.کمک به متعادل سازی تابش الکترومغناطیسی

لوازم خانگی روزمره مانند تلویزیون ، تلفن های همراه ، رایانه ها و تبلت ها که یون های مثبت را به طور دائمی در هوا پخش می کنند ؛ اینها و سایر وسایل الکترونیکی رایج می توانند موجب طغیان تابش الکترومغناطیسی شود ، که اگر چه نامرئی است ، اما موجب اثرات جدی در درازمدت می شود.

قرار دریافت در معرض تابش امواج الکترومغناطیسی عمدتا باعث خستگی ، افزایش استرس و تضعیف سیستم ایمنی بدن میشود. لامپ های نمک هیمالیا ، یون های منفی را از بین می برند و یون های مثبت را حذف میکنند ، بنابراین آنها با خنثی کردن تابش الکترومغناطیسی به کاهش فرکانس مصنوعی کمک می کنند و حتی مانع ایجاد استاتیک می شوند.

پرز های محدودی است که نای را میپوشاند و مانند فیلترهای تنفسی میکروسکوپی عمل می کنند. با توجه به مطالعات انجام شده ، یون های مثبت باعث کاهش فعالیت قلب می شوند ، در حالی که برعکس آن یون های منفی اثر افزایشی و مثبت دارند. به نظر می رسد لامپ های نمکی هیمالیا ، باعث آزاد شدن یون های منفی می شوند که ذرات خارجی را فیلتر می کنند و به طور کلی پاک کننده های ریه را حفظ می کنند.

3. گند زدایی و پاک سازی هوا

لامپ های نمک صورتی هیمالیا از طریق عملیاتی به نام هیدروکسی ، که فوری مولکول آب آلوده را از محیط جذب و آنها در درون بلور نمک حبس میکند ، به تمیز کردن هوا کمک میکند.

این فرآیند توانایی شگفت انگیز برای حذف سیگار ، گرد و غبار و سایر آلاینده های هوا را دارد ، خصوصا این مزیت محبوب است ، زیرا به عنوان یک تقویت کننده کلی سلامتی عمل می کند و می تواند به پاک کردن راه های هوایی کمک کند.

4.آلرژی را تسکین و آسم را کاهش میدهد

اعتقاد بر این است که لامپهای نمکی هیمالیا ، گرد و غبار ، انگل ، کپک و بیماری حیوانات را از داخل هوا فیلتر می کنند.

درست همانطور که از یک اسپری نمکی شور با استفاده از نمک برای تمیز کردن راه های هوایی استفاده میشود ، آنها کمک می کنند تا علائم آلرژی از هر نوعی را از بین ببرند.

کسانی که با آسم مبارزه می کنند نیز ادعا می کنند که از نمک هیمالیا استفاده می کنند ، این یک راه کمک تنفسی موثر است که برخی از تولید کنندگان نمک استنشاق کننده هیمالیا ، را که برای افراد مبتلا به آسم ، برونشیت و دیگر مسائل تنفسی هدف قرار می دهند ، تولید کرده اند.

لامپ نمکی هیمالیا چه مزایایی دارد؟

5. کاهش سرفه و علائم دیگر سرماخوردگی

این امکان وجود دارد که یون های منفی که توسط لامپ های نمکی هیمالیا ایجاد می شود ، بتوانند در برابر میکروب های هوایی محافظت کنند.

علاوه بر حذف این آلاینده ها از هوا ، نمک همچنین اجازه می دهد تا بدن به طور موثر هوا رادر تلاش برای جلوگیری از ورود هر ذرات خارج از ساخت آن به ریه ها فیلتر کند ، که می تواند مانع پیشرفت سرفه ، عطسه ، گلودرد و سایر علائم جزئی سرماخوردگی شود.

6.تقویت جریان خون

مطالعات خاص نشان داده اند که یون های منفی ، مانند آنهایی که توسط لامپ های نمکی هیمالیا ایجاد می شوند ، می توانند جریان خون را تسریع کنند ، این افزایش به بهبود چندین اختلال سیستم عروقی و جلوگیری از آسیب خاص به ریه ها کمک میکند.

7.افزایش سطح انرژی

یون های مثبت انرژی بدن را از بین می برند و اعتقاد بر این است که لامپ های نمکی هیمالیا واقعا می توانند مخالف آنرا انجام دهند. یونهای منفی سطح انرژی را افزایش می دهند که یک اثر طراوت و شادابی شبیه به احساس جوانه زنی حاصل از گذراندن زمان در طبیعت را به ارمغان می آورد.

8.کمک به بهبود تمرکز و عملکرد

قرار دریافت در معرض یون های منفی هوا استرس را کاهش می دهد و در کل موجب تسهیل عملکرد میشوند . یونهای منفی باعث افزایش میزان خون و اکسیژن برای مغز میشوند و لامپ های نمکی هیمالیا باعث بهبود تمرکز خواهند شد ، آنها همچنین تقویت کننده سروتونین انتقال دهنده عصبی هستند که به معنای واقعی کلمه احساس شادی را ایجاد می کند.

قرار دادن لامپ نمکی هیمالیا در خانه چه سودی دارد؟

9.تقویت و بهبود خلق و خو

بسکمک از مطالعات نشان می دهد که یون های منفی با افزایش میزان سروتونین در مغز ، حالت خلق و انرژی را بهبود می بخشند ، بنابراین ، لامپ های نمک هیمالیا میتوانند برای افرادی که مبتلا به اختلالات عاطفی فصلی (ناراحتی) و دیگر انواع افسردگی هستند ، استفاده شوند.

10.کاهش استرس و ارتقاء آرامش

لامپ های نمکی هیمالیا می تواند به عنوان ابزار کمک در رنگ درمانی (chromotherapy) ، که یک روش جایگزین برای تشخیص و درمان تعداد زیادی از بیماری ها است ، استفاده شود.

آنها نور ملایم را در رنگ های نارنجی ، زرد و قرمز تولید میکنند ، که به استرس ، اختلال نقص توجه و آرامش عمومی کمک می کند. به نظر می رسد که نور رعد و برق ، انرژی های فیزیکی ، معنوی و احساسی را متعادل سازد.

11.کمک به بهبود خواب

بیش از حد قرار دریافت در معرض یون های مثبت ، خون و اکسیژن مغز را کاهش می دهد که می تواند منجر به الگوهای خواب بی نظم شود. گفته می شود که یونهای منفی از یک لامپ نمک هیمالیا این اثر را معکوس کرده و به آنها کمک می کنند ، همچنین ، در ارتباط مستقیم با کروموتراپی ، نور آرامش دهنده می تواند به افرادی که از بی خوابی رنج می برند کمک کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "لامپ سنگ نمک صورتی هیمالیا در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لامپ سنگ نمک صورتی هیمالیا در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید