قابلیت بازی به کلاب هاوس افزوده شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس قابلیت بازی را در هر دو نسخه iOS و اندروید آزمایش می کند.

قابلیت بازی به کلاب هاوس افزوده شد

شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس با راه اندازی بازی به نام Wild Cards آغاز کرده که مجموعه سوالاتی را مطرح کرده و باعث می شود مکالمه شکل بگیرد و افراد یکدیگر را بهتر بشناسند. این بازی در حال حاضر به زبان انگلیسی موجود است.

برای آغاز بازی در کلاب هاوس باید روی دکمه پلاس رومز (+Rooms) کلیک کرده و سپس گزینه بازی ها (Games) را انتخاب کنید. سپس به یک اتاق اجتماعی هدایت می شوید که در آن می توانید از دوستان تان برای بازی با خود دعوت کنید. به محض این که همه در اتاق حاضر شدند، می توانید با کلیک روی آغاز بازی (Start Game)، بازی را آغاز کنید.

کلاب هاوس فهرستی از سوالاتی را فراهم کرد که در طول بازی ممکن است پرسیده شود مثلا شاید از کاربر خواسته شود ظرف سه دقیقه نام فیلمی را پیدا کند که کل گروه آن را دوست دارند.

مکالمات صوتی زنده در دوران پاندمی که مردم در سراسر جهان در خانه های شان در قرنطینه بودند، محبوبیت پیدا کرد اما با برداشته شدن محدودیت ها در بیشتر نقاط جهان و بازگشت مردم به زندگی عادی، کلاب هاوس با عرضه قابلیت های جدیدی که رقیبانش ندارند، ممکن است در پی آن باشد که کاربران فعلی خود را حفظ کند.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، کلاب هاوس اخیرا قابلیت چت و گفت و گوی متنی در اتاق های صوتی را عرضه کرده است. این قابلیت به افرادی که دوست ندارند صحبت کنند، اجازه می دهد بدون این که بخواهند حرف بزنند، در اتاق های صوتی مشارکت کنند.

منبع: شفقنا

منبع: خبرگزاری پانا

به "قابلیت بازی به کلاب هاوس افزوده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت بازی به کلاب هاوس افزوده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید