فشار بازی با صربستان بالا بود، اخراج احمدی برنامه ها را بهم ریخت

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تیم ملی فوتسال ایران در نخستین بازی خود در جام جهانی 2021 لیتوانی پیروز شد با نتیجه 3 بر 2 تیم صربستان را شکست بدهد.

فشار بازی با صربستان بالا بود، اخراج احمدی برنامه ها را بهم ریخت

سیدمحمد ناظم الشریعه در سرانجام این مسابقه در مصاحبه با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، گفت: بازی اول بسیار مهم و تاثیرگذار بود. می دانستم صربستان تیم خوبی است و این را قبلا هم گفته بودم. تمام تلاشمان را به کار بردیم ولی اخراج حمید احمدی در نیمه نخست کار ما را سخت کرد.

ناظم الشریعه ادامه داد: حمید احمدی کار بچگانه ای کرد و به او بابت اشتباهی که کرد حق نمی دهم اما باید قبول کنیم فشار بازی بسیار بالا بود. اخراج احمدی برنامه های ما را به هم ریخت چون تا قبل از آن بازی را به خوبی در کنترل داشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: بازیکنان بعد از اخراج احمدی با تمام توان بازی کردند تا آن اشتباه را جبران نمایند. سه امتیاز مهم را به دست آوردیم و از این بابت خوشحالم.

ناظم الشریعه در مورد دلیل عصبی بودن تیمش مقابل صربستان بخصوص در نیمه نخست تاکید نمود: یکی از دلایل آن اخراج احمدی بود. وقتی برنامه ها به هم بریزد، مشکل ایجاد می گردد. این مسئله تاثیرگذار بود. ضمن اینکه حساسیت و فشار بازی با صربستان بالا بود بخصوص اینکه این نخستین مسابقه ما هم بود.

وی توضیح داد: کیفیت زمین هم کار را برای ما سخت نموده بود. روی کفپوش سالن برچسبی زده اند که سرعت توپ را چند برابر می نماید. فقط 40 دقیقه در این سالن تمرین نموده بودیم و با شرایط آن آشنا نبودیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ادامه گفت: صربستان در دو سال گذشته خیلی پیشرفت نموده بود. رشد آنها بعد از میزبانی در مسابقات یورو بیشتر شد و با آوردن مربی برزیلی و چند بازی تدارکاتی کیفیتشان بالاتر رفت. باید از بازیکنانم بابت تلاشی که کردند تشکر کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فشار بازی با صربستان بالا بود، اخراج احمدی برنامه ها را بهم ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار بازی با صربستان بالا بود، اخراج احمدی برنامه ها را بهم ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید