فروش اقساط یک خودرو تازه ، با 200 میلیون کراس آور سوار شوید!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هر روز یک طرح تازه. یک روز فروش خودرو با وام تا سقف دو میلیارد تومان، یک روز پیش فروش خودرو با نرخ زیر قیمت بازار، یک روز فروش نقدی با وام بدون ضامن و امروز هم فروش اقساط یک خودرو کراس آور تازه با پرداخت نقدی تنها 225 میلیون تومان و مابقی اقساط.

فروش اقساط یک خودرو تازه ، با 200 میلیون کراس آور سوار شوید!

در بازار رکودزده خودرو و انواع طرح های جذب مخاطب این بار نوبت به فروش قسطی خودرو SX5 رسیده است. در این طرح حدود 225 میلیون تومان پول نقد احتیاج است و طی دو سال اقساط ماهانه 13 میلیون تومانی باید پرداخت گردد.

شرکت خودروسازی فردا موتورز از شروع فروش اقساطی محصولات خود در طرح ویژه فروش پاییز با اقساط 24 ماهه اطلاع داد.

آن طور که عصر ایران گزارش داده، فردا موتورز در طرح ویژه فروش اقساطی خود کراس اوو FMC SX5 را با اقساط 24 ماهه و موعد تحویل 90 روزه به فروش می رساند.

در این شرایط فروش خودروسازی فردا کراس اوو FMC SX5 را با 50 درصد تسهیلات و اقساط 24 ماهه بدون کارمزد عرضه می نماید. علاوه بر این این شرکت خودروسازی مقدار گارانتی محصولات خود را که پیش از این 4 سال بود، به مدت یک سال افزایش داده و خریداران می توانند از گارانتی 5 ساله یا 100 هزار کیلومتری بهره مند شوند.

این طرح فروش به مدت محدود و صرفا برای خودرو SX5 اجرا خواهد شد. علاوه بر آن در طرح فروش اعلامی از سوی فردا موتورز خبری از عرضه سدان FMC 511 به چشم نمی خورد.

برای اطلاع از جزئیات طرح پاییزه فروش فرداموتورز می توانید به وب سایت آن مراجعه کنید.

فردا SX5 دومین محصول مونتاژی شرکت خودروسازی فردا است که با داخلی سازی 20 درصد به خط فراوری این شرکت آمده و در صندلی یک کراس اوور میانه قرار می گیرد.

آیا از این طرح استقبال خواهد شد؟ قیمت 749 میلیون تومان این خودرو درحالیست که در بازار حدود 700 میلیون تومان قیمت دارد.

آخرین اخبار خودرو را در صفحه خودرو دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز

به "فروش اقساط یک خودرو تازه ، با 200 میلیون کراس آور سوار شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش اقساط یک خودرو تازه ، با 200 میلیون کراس آور سوار شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید