عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، عکسی که مردیت اوشیا در حاشیه جشنواره ریشه های نیمبین در نیوولز جنوبی در استرالیا گرفته و به گردشگری آهسته اشاره می نماید را ببینید.

عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا

نقد و بررسی کالاهای دیجیتال: نیمبین، روستایی در منطقه رودهای شمالی در نیوولزجنوبی استرالیا است. همه ساله جشنواره موسیقی در این روستا در سبک های موسیقایی آمریکانا، اولد بلوز، آلت-کانتری و موسیقی سنتی برگزار می گردد.

همچنین جشنواره ریشه های نیمبین (Nimbin Roots festival) میزبان کارگاه هایی درباره فلسفه، یوگا و پِرماکالچر است. پرماکالچر، نوعی نظام اجتماعی است که برپایه اصول کشاورزی و احترام به طبیعت بنیان گذاشته می گردد.

این عکس، یک چادر سرخ پوستی نیمبینی را با تابلوی آهسته برو نشان می دهد. این تابلو به جنبش گردشگری آهسته اشاره دارد. جنبش گردشگری آهسته (Slow Tourism) درمقابل گردشگری سریع (Fast Tourism) واقع شده است و مردم را تشویق می نماید به جای بازدید از چند مکان در مدتی کوتاه (برای مثال، چند کشور یا شهر در مدت 10 روز)، فقط از یک مکان بازدید نمایند، بین مردم زندگی نمایند و با تنوع غذایی و فرهنگ آن مکان خاص آشنا شوند.

جنبش گردشگری آهسته درپی جنبش غذای آهسته به وجود آمد. غذای آهسته با هدف مبارزه از غذای سریع (Fast Food) و دفاع از تنوع غذایی فرهنگ های مختلف راه افتاد.

منبع: چمدان

به "عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، آهسته برو! ، جشنواره متفاوت موسیقی در یک روستای استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید