عملیات راهداری زمستانی در 670 کیلومتر از راه های استان سمنان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران/سمنان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از انجام عملیات راهداری زمستانی در 670 کیلومتر از راه های مواصلاتی استان سمنان طی 24ساعت اخیر اطلاع داد .

عملیات راهداری زمستانی در 670 کیلومتر از راه های استان سمنان

احسان منصورکیایی در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال اظهار کرد:همزمان با افزایش بارش نزولات جوی در روز گذشته ، عملیات راهداری زمستانی شامل برف روبی ، نمک پاشی و بازگشای مسیرها در 670 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان انجام شد .

وی گفت : به منظور انجام عملیات راهداری هماهنگی های لازم با پلیس راه و نهادهای امدادی صورت گرفته بود تا در صورت بروز مسائل در جاده ها به صورت مقطعی مسدود و پس از اتمام عملیات دوباره بازگشایی شوند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای با اشاره به اینکه اکیپ های راهداری بطور هماهنگ در طی این مدت در تمامی محورهای برف گیر سیل خیز حضور داشته تا هر یک وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهند.اضافه کرد: 610 تن شن و نمک در طی عملیات راهداری در روز گذشته مورد استفاده نهاده شد.

منصورکیایی گفت : 40 دستگاه ماشین آلات و بیش از 60 نفر از پرسنل خدوم راهداری در طی روز گذشته درمحوهای مواصلاتی استان مشغول انجام ماموریت های محوله بوده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "عملیات راهداری زمستانی در 670 کیلومتر از راه های استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات راهداری زمستانی در 670 کیلومتر از راه های استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید