عجیب ترین خانه بخت رفتن عروس و داماد !

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران : شرکت دارنده هلی کوپتر با وجود آنکه از ارائه خدمات با هلی کوپتری که داماد رزرو کرده بود در آخرین لحظات خودداری کرد، بنابراین داماد یک میلیون روپیه اضافی به این شرکت پرداخت تا آرزوی مادر عروس را برآورده کند.

عجیب ترین خانه بخت رفتن عروس و داماد !

یک عروس و داماد با هلی کوپتر به خانه بخت رفتند. می توان این اتفاق را از عجیب ترین اتفاق ها در مراسم عروسی دانست.

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فصل جشن های عروسی در هند است و گهگاهی اتفاقات عجیب در برخی از این مراسم ها به سوژه رسانه ها تبدیل می شود. به تازگی نیز در یک اتفاق غیرمعمول یک عروس و داماد اهل منطقه بارمِر در استان راجاستان هند که با هلی کوپتر به خانه تازه خود رفته بودند به سوژه رسانه ها تبدیل شدند.

کرایه کردن هلی کوپتر از سوی داماد

بنا به گزارش یکی از رسانه های محلی خانواده داماد از یک شرکت خصوصی این هلی کوپتر را برای روز بعد از عروسی کرایه کرده بود. مراسم عروسی این زوج در تاریخ 13 دسامبر و در بیدهانیون کی دهانی نزدیک مرز در منطقه بارمر برگزار گشت. در ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است داماد تارون مِگوال را در حالی که در داخل هلی کوپتر به همراه عروس دهیا نشسته است نشان می دهد.

کنترل اوضاع اطراف عروس و داماد هندی

در حالی که عروس و داماد با هلی کوپتر در محل زندگی خود فرود آمده بودند تعدادی از روستائیان نیز برای تماشای این صحنه عجیب در محل فرود هلی کوپتر جمع شدند. ماموران پلیسی که از آن ها خواسته شده بود در محل فرود هلی کوپتر حضور پیدا کنند اوضاع را کنترل کردند.

با وجود آنکه شرکت دارنده هلی کوپتر از ارائه خدمات با هلی کوپتری که داماد رزرو کرده بود در آخرین لحظات خودداری کرد، بنابراین داماد یک میلیون روپیه اضافی به این شرکت پرداخت تا آرزوی مادر عروس را برآورده کند.

این اقدام بازخورد مثبتی از سوی همه ساکنان روستا نداشت. یکی از ساکنان محلی که معلم بازنشسته است در این باره گفت: افراد این روستا بسیار فقیر هستند. این گونه فخرفروشی و شوآف واقعا جای تامل دارد.

منبع: رکنا

به "عجیب ترین خانه بخت رفتن عروس و داماد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین خانه بخت رفتن عروس و داماد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید