رویدادی برای تسریع انتقال فناوری های نوآورانه به بخش کشاورزی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، به همت دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر جشنواره ایده های برتر بخش کشاورزی 25 تیرماه سال جاری در محل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی برگزار می گردد.

رویدادی برای تسریع انتقال فناوری های نوآورانه به بخش کشاورزی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، یکی از مهمترین اهداف این رویداد شناسایی نوآوری ها و فناوری های بدیع و نوظهور و نزدیک به بازار سرمایه در راستای توسعه و تحول صنعت کشاورزی است.

همسو کردن بخش دانشگاهی، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی با نیازهای صنعت کشاورزی، همسو و همگرا کردن سازمان های دولتی و بخش خصوصی در راستای توسعه این صنعت، ایجاد بستری مناسب برای معرفی ایده های نوآورانه برای سرمایه گذاری، ایجاد بستری مناسب برای همکاری های مشترک ایده پردازان با یکدیگر، ایده پرداز با سرمایه گذار و سرمایه گذار با سرمایه گذار از دیگر اهداف برگزاری این ایده بازار است.

در این رویداد سعی در تسهیل و تسریع انتقال فناوری های نوآورانه به بخش کشاورزی است.

سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به عنوان بازوی اجرایی امر پژوهش و فناوری وزارت جهاد کشاورزی با استناد به نیازهای روز بخش کشاورزی کشور و هم راستا کردن امر پژوهش و نوآوری با آن، با همکاری و مشارکت دفتر ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی، ستاد توسعه فناوری نانو، ستاد توسعه فناوری های آب، ستاد خشکسالی فرسایش و محیط زیست، ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اقدام به برگزاری این رویداد، در 25 تیرماه 98 در محل سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نموده است.

طراحان و فناوران می توانند برای ارسال طرح و یا کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.agricultural.ideasbazaar.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رویدادی برای تسریع انتقال فناوری های نوآورانه به بخش کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویدادی برای تسریع انتقال فناوری های نوآورانه به بخش کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید