دعوت استان کبک از 162 متقاضی اسکیلد ورکر طی دو پذیرش

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، استان کبک کانادا در ماه اکتوبر دو پذیرش به وسیله پورتال Arrima برگزار نموده و طی آنها برای 162 متقاضی مهاجرت به وسیله برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک دعوتنامه صادر نموده است. این پذیرش ها به ترتیب در تاریخ 23 و 29 اکتوبر برگزار شده اند و جزییات آنها به تازگی منتشر شده است.

دعوت استان کبک از 162 متقاضی اسکیلد ورکر طی دو پذیرش

در تاریخ 23 اکتوبر، استان کبک از 89 متقاضی دعوت کرد تا تقاضای خود را برای اقامت دائم ارائه نمایند. این متقاضیان با در نظر گرفتن احتیاج بازار کار کبک انتخاب شده اند. این 89 نفر در 18000 متقاضی بودند که درخواستشان موقتا برای اصلاج قانون مهاجرت کبک به حالت تعلیق در آمده بود. لازم به ذکر است اصلاحات قانون مهاجرت کبک در تاریخ 16 ژوئن 2019 به تصویب رسید.

همه متقاضیانی که در تاریخ 23 اکتوبر از طرف کبک دعوتنامه دریافت کردند ابراز تمایل یا expression of interest خود را به وسیله پورتال Arrima ثبت نموده بودند. بعد از این در تاریه 29 اکتوبر هم استان کبک پذیرش دیگری برگزار کرد و از 73 متقاضی دعوت کرد تا تقاضای خود را برای اقامت دائم ارائه نمایند. این متقاضیان می بایست پیشنهاد کار معتبر می داشتند. در بین مشاغل این متقاضیان می توان به دیپلمات ها و نمایندگان سازمان ملل که می بایست ماموریت های کاری در کبک انجام دهند اشاره نمود.

Arrima چیست؟

در سال 2018 بود که از Arrima برای مدیریت بانک متقاضیان برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک رونمایی شد. سیستم EOI یا ابراز تمایل کبک بانک متقاضیان گواهی انتخاب کبک یا CSQ را که برای تقاضا جهت اقامت دائم در استان به وسیله برنامه مهاجرتی اسکیلد ورکر کبک احتیاج است مدیریت می نماید. متقاضیان با ساختن پروفایلی در Arrima تمایل خود را ابراز می نمایند و سپس در صف انتظار متقاضیان قرار می گیرند و بر اساس امتیاز یا سایر معیارها رتبه بندی می شوند.

وزارت مهاجرت کبک بر اساس امتیاز متقاضی یا عوامل دیگری نظیر احتیاجهای بازار کار در نواحی روستایی استان کبک دعوتنامه صادر می نماید. متقاضیانی که گواهی انتخاب کبک یا CSQ دریافت می نمایند می توانند تقاضای خود برای اقامت دائم را به وزارت فدرال مهاجرت کانادا ارائه نمایند و آن وزارت پس از تایید شرایط پزشکی و سوء پیشینه اقدام خواهد نمود.

منبع: ویزا موندیال

به "دعوت استان کبک از 162 متقاضی اسکیلد ورکر طی دو پذیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت استان کبک از 162 متقاضی اسکیلد ورکر طی دو پذیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید