خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، این غول لوازم آرایشی و جوان ترین میلیاردر خوساخته دنیا در آستانه 22 سالگی با خشمی عجیب از سوی مردم و حتی طرفدارانش روبرو شده است

خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد

ایران آرت: پس از آنکه کایلی جنر تم آخرین مجموعه لوازم آرایشی خود را که پول است فاش کرد، به رفتار ابلهانه متهم شد.

این غول لوازم آرایشی و جوان ترین میلیاردر خوساخته جهان، روز پنجشنبه مجموعه جدیدش را که به مناسبت جشن تولد 22 سالگی او در 10 اوت عرضه خواهد شد، معرفی کرد.

جنر عکس ها و فیلم هایی از محصولات زیبایی خود، از جمله براق نماینده لب، های لایت، سایه چشم و محصولات مراقبت از پوست را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که همه با علامت دلار و اسکناس 100 دلاری تزئین شده بودند.

به گزارش ایندیپندنت، در واکنش به این مجموعه که شامل بعضی اسامی محصولات مانند پول همه چیز نیست و برای آن کار کن است، بسیاری از مردم از این تم ناراحت شده اند و این ستاره تلویزیون را متهم نموده اند که به ثروت خود می بالد.

شخصی در توییتر نوشت: اینکه کایلی جنر یک مجموعه مواد آرایشی با تم پول را به افتخار روز تولدش عرضه می نماید، خیلی ابلهانه است.

یکی دیگر نوشت: انگار کایلی جنر می خواهد همه احساس فقیری نمایند و او با خودنمایی نشان دهد که در ناز و نعمت و ثروت به جهان آمدن چگونه است.بعضی دیگر پرسیده اند که چرا این جوان 21 ساله، که فوربزعنوان جوانترین میلیاردر خودساخته جهان را به او داده است، بخشی از ثروتش را به افرادی که به اندازه او خوش شانس نبوده اند، اهدا نمی نماید.

شخصی گفته است: نظرت چیه که مقداری از این پول رو به خیریه اهدا کنی؟ شاد کردن دیگران بزرگترین هدیه است.

به هر حال، به گفته جنر، این مجموعه با تم پول بسیار گسترده تر از چیزی است که به نظر می رسد و او میخواهد (به جامعه) بازپس دهد.

جنر در پیامی که در استوری اینستاگرام خود پخش منتشر است، می گوید: ما، من، دارم بازپس می دهم. در واقع ، منظورم ما است چونکه با هم داریم این کار را انجام می دهیم. شما به من یاری می کنید تا به طرز خیلی باشکوهی آن را بازپس دهم.

منبع: توریسم آنلاین

به "خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم کاربران از سوپرمدل مشهور که غرق پول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید