حذف بخش هایی از جلوه های ویژه 23 نفر، زمان کافی نداشتیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، محسن روزبهانی طراح جلوه های ویژه میدانی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به اینکه طراحی جلوه های ویژه میدانی فیلم سینمایی 23 نفر به کارگردانی مهدی جعفری گفت: این اثر سینمایی با تهیه کنندگی موسسه سینمایی اوج، در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

حذف بخش هایی از جلوه های ویژه 23 نفر، زمان کافی نداشتیم

وی تاکید نمود: بازیگران این پروژه سینمایی بیشتر جوان های کم سن و سال بودند و همین مساله سبب می شد کار کردن با آنها بسیار سخت باشد. به خصوص اینکه 23 نفر اولین اثر سینمایی این کارگردان به شمار می رفت.

این طراح جلوه های ویژه میدانی تأکید کرد: هرچند این اثر یک فیلم جنگی به شمار می رفت اما مهدی جعفری در اولین تجربه خود به خوبی توانست از پس این پروژه برآید.

وی ادامه داد: جلوه های ویژه متفاوتی برای این پروژه طراحی شده بود که البته بخشی از این سکانس ها به دلیل نبود زمان کافی از فیلم حذف شد و نتوانستیم آن طور که می خواهیم روی این اثر سینمایی کار کنیم و نسبت به چیزی که از خودم توقع داشتم کمتر بود.

این هنرمند تاکید نمود: قسمت های اول 23 نفر دارای سکانس های جنگی است و بعد از آن ماجرای اسارت شخصیت های اصلی داستان به تصویر کشیده می گردد.

روزبهانی در خاتمه گفت: این اولین پروژه سینمایی است که از نگاه و حضور نوجوانان در جنگ می گوید و از این نظر می توان آن را اثری متفاوت دانست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حذف بخش هایی از جلوه های ویژه 23 نفر، زمان کافی نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف بخش هایی از جلوه های ویژه 23 نفر، زمان کافی نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید