تمرکزمان رااز دست دادیم و باختیم، می دانستیم از کجا ضربه می خوریم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سید محمد علوی پس از شکست 3 به 2 استقلال خوزستان مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی از هر دو تیم دیده شد. تا دقیقه 80 شرایط دو تیم یکسان بود اما بعد از آن تیم ما تمرکز خودش را از دست داد و شکست خوردیم.

تمرکزمان رااز دست دادیم و باختیم، می دانستیم از کجا ضربه می خوریم

سرمربی استقلال خوزستان اضافه نمود: می دانستیم روی سانتر از جناحین ضربه می خوریم و همین اتفاق هم افتاد. از بازیکنانم راضی هستم. آنها غیرت خودشان را نشان دادند.

وی درباره اینکه آیا به همکاری اش با این باشگاه که به لیگ یک سقوط نموده است ادامه خواهد داد، گفت: با من هیچ صحبتی نشده است و نمی دانم چه اتفافی می افتد. من شنیدم آنها می خواهند به تیمداری خود ادامه دهند و با قدرت به لیگ برتر باز گردند. در دو بازی قبلی هم خوب بودیم اما در بازی امروز با استقلال متاسفانه تمرکز خود را در دقایق خاتمهی از دست دادیم.

علوی در خاتمه با اشاره به روند بازی تیمش مقابل استقلال تهران اضافه نمود: شما دیدید روی ضد حملات برنامه داشتیم و نتیجه لازم را هم گرفتیم. بازیکنان جوان خوبی داریم که به دردمان می خورند. اگر تمرکز داشتیم مساوی را از تیم پر مهره استقلال تهران می گرفتیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تمرکزمان رااز دست دادیم و باختیم، می دانستیم از کجا ضربه می خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکزمان رااز دست دادیم و باختیم، می دانستیم از کجا ضربه می خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید