تجلیل سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران از عوامل مجموعه نمایشی وجدان درد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران گفت: پرداخت متفاوت به معضلات جامعه و بازی دلچسب بازیگران محبوب این سریال، موجب تلنگر به عادات ناپسند مردم شده است.

تجلیل سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران از عوامل مجموعه نمایشی وجدان درد

به گزارش گروه فرهنگی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال؛ دکتر ایمان قربانی سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران با حضور در پشت صحنه سریال وجدان درد با عوامل این مجموعه ملاقات کرد. وی ضمن قدردانی از رویکرد سازمان صدا و سیما به خصوص شبکه سلامت سیما در ساخت مجموعه های نمایشی با محتوا غنی و آگاهی بخش در حوزه خانواده، ابراز امیدواری کرد که این جهت بسیار مهم، در آینده نیز متداوم باشد.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های تهران با تقدیر از کوشش و پشتکار کارگردان جوان این مجموعه اضافه نمود: دانش، انگیزه و تسلط آقای مجید پرکار در کنار تجربه و اعتماد جناب آقای رسام که از تهیه کنندگان خوشنام و درخشان سینما و تلویزیون هستند، از مهم ترین دلایل موفقیت دو سریال منم دوستت دارم و وجدان درد محسوب می گردد.

وی با اشاره به استقبال گسترده مردم و کارشناسان از سریال منم دوستت دارم یادآور شد: در سالیان گذشته هیچ سریالی اینچنین جریان ساز و دغدغه مند نبوده است و این توجه به موضوع خانواده و حمایت از بانوان، یک اتفاق بسیار بسیار ارزشمند بود که با درایت عوامل سریال و مدیران صدا و سیما روی آنتن شبکه سلامت نقش بست.

او با اشاره به محبوبیت سریال وجدان درد نیز گفت: پرداخت متفاوت به معضلات جامعه و بازی دلچسب بازیگران محبوب این سریال، موجب تلنگر به عادات ناپسند مردم شده و پخش سری دوم این مجموعه در ماه مبارک رمضان، می تواند به اثربخشی بیشتر آن یاری کند.

در خاتمه این ملاقات، لوح تقدیر فرمانداری تهران، به عوامل و بازیگران این سریال اهدا شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تجلیل سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران از عوامل مجموعه نمایشی وجدان درد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل سرپرست روابط عمومی فرمانداری تهران از عوامل مجموعه نمایشی وجدان درد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید