بیوگرافی نازنین بیاتی؛ بازیگر توانمند سینما و تلویزیون

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نازنین بیاتی متولد 15 دی ماه سال 1368 بوده در تهران به جهان آمده است. او در دانشگاه، رشته تئاتر را انتخاب می نماید و در گرایش طراحی صحنه ادامه تحصیل می دهد. نازنین در ابتدا به فکر بازیگر شدن نبود و این علاقه از ترم چهار و با درس مبانی بازیگری در او به وجود آمد.

بیوگرافی نازنین بیاتی؛ بازیگر توانمند سینما و تلویزیون

این هنرمند اولین تجربه بازی را در 23 سالگی و با بازی در فیلم سینمایی دربند به دست آورد. در همان اولین حضورش، نامزد کسب سیمرغ بلورین شد و در همان سال در جشنواره منتقدین سینما به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن انتخاب شد.

دوستان قدیمی اش می گویند که از وقتی بازیگر شده رابطه اش با آن ها گرم تر از قبل شده است. نازنین می گوید که راحت سوار مترو و اتوبوس می گردد و از بودن بین مردم هراسی ندارد.

این بازیگر جوان به جز بازیگری، کار طراحی صحنه و لباس و همین طور صداپیشگی هم انجام داده و در سال 91 با سریال شکرستان در همین زمینه همکاری داشته است. او شهرت اصلی خودش را در سال 93 و با بازی در فیلم سینمایی رخِ دیوانه بدست آورد. چند سال بعد، بازی در مغزهای کوچک زنگ زده، آینه بغل و گلشیفته او را به اوج شهرت و محبوبیت رساند. همچنین نازنین بخاطر بازی در سریال نمایش خانگی گلشیفته، توانست تندیس بهترین بازیگر زن کمدی را از جشن حافظ دریافت کند.

نازنین بیاتی درباره فعالیت حرفه ای اش گفت که اهل ریسک کردن است و خیلی علاقه دارد که از قالب یک دختر معصوم و سر به زیر بیرون بیاید و نقش های متفاوت را امتحان کند.

منبع: مجله انگیزه

به "بیوگرافی نازنین بیاتی؛ بازیگر توانمند سینما و تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی نازنین بیاتی؛ بازیگر توانمند سینما و تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید