به چه کسانی باید رأی داد؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دشمن با شخصیت ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می نماید که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می بیند و در همان حال از شخصیت ها و گروه هایی حمایت می نماید که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می داند.

به چه کسانی باید رأی داد؟

به گزارش گروه ددیگر رسانه های نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، حسین شریعتمداری در آستانه برگزاری انتخابات مجلس، در یادداشتی نوشت:

1- خدای مهربان بر درجات شهید همت فرمانده لشکر خط شکن محمد رسول الله (ص) بیفزاید، ایشان به رزمندگان توصیه می کرد اگر در جریان عملیات و یا بعد از آن، در میدان پراکنده شدید و محل استقرار نیروهای خودی را گُم کردید، نگاه کنید و ببینید، دشمن کدام نقطه را می کوبد، آنجا محل استقرار نیروهای خودی است. کاربرد این فرمول فقط در عرصه جنگ نظامی نیست، بلکه در تمامی میدان های درگیری با دشمن می توان از این فرمول برای شناسایی جبهه خودی استفاده کرد.

2- این روزها، در گرماگرم انتخابات مجلس شورای اسلامی، هر یک از گروه ها و احزاب سیاسی با تابلوها و شعارهای متفاوت به میدان آمده اند. این شعارها اگرچه با یکدیگر تفاوت هایی دارند ولی تقریبا تمامی آنها ظاهری مردم پسند دارند. در این حالت، اگر قرار باشد که انتخاب نامزدها بر اساس آنچه روی تابلوها نوشته شده و یا در شعارها مطرح می گردد صورت بپذیرد، احتمال خطا در گزینش نامزدها وجود دارد و بعضی از این خطاها می تواند نتیجه فاجعه باری نیز در پی داشته باشد. از این روی توصیه شده است که در انتخاب نامزدها فقط به تابلوها و شعارها تکیه نگردد و -به حق- تاکید شده است که انتخاب نمایندگان به مواضع و عملنمودها ، سابقه ها و هویت واقعی نامزدها نیز توجه داشته باشند و چنانچه تحقیق و آنالیز درباره تک تک نامزدها برایشان امکان پذیر نیست به کارشناسان مومن و متعهد مراجعه

نمایند و...

3- در این میان اما، توصیه و فرمول شهید همت می تواند در گزینش نامزدهای صاحب صلاحیت نقش مشخص نماینده و کار سازی داشته باشد. فرمول یاد شده یک گزاره کاملا علمی و منطقی است، چرا که دشمن با شخصیت ها و جریاناتی سر جنگ داشته و به آنان حمله می نماید که حضور و فعالیت آنان را به زیان خود و در تعارض با منافع خویش می بیند و در همان حال از شخصیت ها و گروه هایی حمایت می نماید که مواضع و عملکرد آنها را با منافع خود همسو و منطبق می داند. کجای این واقعیت قابل انکار و یا حتی قابل تردید است؟!

حالا فقط با یک نیم نگاه به آنچه طی چند سال اخیر شاهد بوده ایم، به وضوح می توان دید که دشمنان ایران اسلامی با کدام افراد و جریانات سیاسی بیشترین درگیری و کینه توزی را داشته اند و در مقابل، از کدام گروه و طیف سیاسی بیشترین حمایت را به عمل آورده اند؟! درک این نکته فقط با یک مراجعه کوتاه به اخبار و گزارش های موثق به آسانی ممکن است... نیست؟!

4- مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا با صراحت اعلام نموده است که مردم ایران باید طعم تلخ گرسنگی را بچشند تا به خواسته های ما تن بدهند. ترامپ از ضرورت فشار سنگین معیشتی بر مردم ایران سخن می گوید و از آن با عنوان یکی از موثرترین اهرم ها برای به زانو درآوردن کشورمان سخن می گوید. اکنون خودتان قضاوت کنید که از یک سو، دشمن چرا نباید از این طیف حمایت کند؟! طیفی که خواسته یا ناخواسته زمینه تحقق اهدافش را فراهم می آورد و از سوی دیگر بدیهی است که باید از قدرت دریافت جریانی که در مقابل خواسته های آمریکا مقاومت می نماید، ابراز نگرانی کند؟! و این هر دو را به آسانی در مواضع و عملکرد جریانات یاد شده می توان

یافت.

5- ممکن است گفته گردد که دشمن هم از فرمول یاد شده با خبر است، بنابراین با حمایت از یک طیف سیاسی در پی بدنام کردن آن در افکار عمومی است! این نظریه در صورتی مورد قبول است که مواضع و عملکرد جریانات یاد شده با خواسته های دشمن همخوان و همسو نباشد. ولی اگر این همسویی وجود داشته باشد، حمایت دشمن را نمی توان تاکتیکی و غیر واقعی تلقی کرد!

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "به چه کسانی باید رأی داد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به چه کسانی باید رأی داد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید