بادامکی: زمانی که پرسپولیس 10 نفره شد می توانستیم نتیجه را تغییر دهیم، نیاز به 4 یا 5 پنج بازیکن جدید داریم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، حسن بادامکی، مربی تیم فوتبال نساجی معتقد است این تیم پس از اخراج یک بازیکن پرسپولیس می توانسته نتیجه بازی را به نفع خود رقم بزند.

بادامکی: زمانی که پرسپولیس 10 نفره شد می توانستیم نتیجه را تغییر دهیم، نیاز به 4 یا 5 پنج بازیکن جدید داریم

حسن بادامکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال درباره شکست یک بر صفر تیم نساجی مقابل پرسپولیس گفت: بازی با پرسپولیس یک بازی ویژه برای ما بود و هر طور شده باید امتیاز می گرفتیم. متأسفانه یک اتفاقاتی در فوتبال می افتد که آدم می ماند چه بگوید! آلودگی هوا در روزی که بازی ما با پرسپولیس لغو شد، خیلی کمتر از دیروز بود. آن زمان شرایط تیمی ما خیلی بهتر از پرسپولیس بود. در مسابقه دیروز هم ما سوار بازی بودیم و از زمانی که حریف 10 نفره شد، می توانستیم نتیجه را به نفع خودمان تغییر دهیم، ولی متأسفانه نمی دانم چرا گاهی هر چقدر تلاش می کنیم توپ ها تبدیل به گل نمی شود.

وی در ادامه افزود: این مشکل باید برطرف شود، چون در نیم فصل دوم کسی نمی گوید خوب بازی کردیم. باید امتیاز بگیریم. این را هم باید بگویم ما واقعاً در بازی با پرسپولیس شرمنده هواداران مان شدیم. آنها با هواداران دیگر تیم ها فرق دارند و شرایط باشگاه را می دانند. امیدواریم فقط اتفاقاتی بیفتد که دل هواداران را شاد کنیم. هواداران مان همه جوره پای تیم هستند، ولی امتیازات لازم را نتوانستیم برای آنها بگیریم. امیدواریم در نیم فصل دوم اتفاقاتی بیفتد که ما بیشتر از این شرمنده هواداران نشویم.

مربی تیم نساجی در خصوص غیبت چندین بازیکن تأثیرگذار این تیم در دیدار با پرسپولیس خاطرنشان کرد: دو بازیکن اصلی ما (علی شجاعی و رضا دهقانی) در تیم امید بودند. نبود این بازیکنان روی عملکرد تیم خیلی تأثیرگذار است. جعفری، سرلک و علیاری سه بازیکن دیگر هم جزو نفرات تأثیرگذار ما بودند که در این بازی حضور نداشتند. قطعاً غیبت این همه بازیکن در کار تیمی ما تأثیرگذار بود، اما با این وجود خیلی خوب بازی کردیم. البته اینکه فقط بگوییم ما خوب بازی کردیم دیگر برای من قانع کننده نیست و باید هر طور شده در نیم فصل دوم از بازی ها ی مان امتیاز بگیریم.

بادامکی در خصوص نقل وانتقالات تیم نساجی در نیم فصل نیز گفت: فعلاً که تمرینات مان تا روز جمعه تعطیل است، اما به طور کلی ما به جذب چهار یا پنج بازیکن در پست دفاع وسط، هافبک دفاعی و هافبک نفوذی نیاز داریم و امیدواریم هر چه زودتر این بازیکنان را جذب کنیم. هنوز لیستی به باشگاه ندادیم، اما فکر می کنم طی امروز یا فردا این لیست را به باشگاه بدهیم. تلاش می کنیم تا آغاز دور جدید تمرینات این بازیکنان به جمع ما اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بادامکی: زمانی که پرسپولیس 10 نفره شد می توانستیم نتیجه را تغییر دهیم، نیاز به 4 یا 5 پنج بازیکن جدید داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: زمانی که پرسپولیس 10 نفره شد می توانستیم نتیجه را تغییر دهیم، نیاز به 4 یا 5 پنج بازیکن جدید داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید