استقبال از فیلم تازه آلن در اروپا ، بدرود هالیوود!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، چند روز پس از آشکار شدن تصمیم استودیو آمازون برای بایگانی کردن فیلم تازه وودی آلن، تاریخ اکران روز بارانی در نیویورک در ایتالیا اعلام شد.

استقبال از فیلم تازه آلن در اروپا ، بدرود هالیوود!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از ورایتی، فیلمساز نیویورکی به دلیل درگیر بودن در پرونده فساد اخلاقی در زادگاه خود آمریکا به حاشیه رانده شده است اما شاید تازه ترین چهره هالیوودی باشد که برای ادامه کار و زندگی راهی اروپا می شود. نشانه اصلی این اتفاق استقبال کشورهای اروپایی از کمدی عاشقانه روز بارانی در نیویورک است که به نظر می رسد قرارداد اکران آن علاوه بر ایتالیا در چند کشور دیگر هم نهایی شده است.

شرکت لاکی رد که سال 2017 واندر ویل وودی آلن (با بازی کیت وینسلت) را در ایتالیا روانه پرده سینماها کرده بود، قصد دارد نمایش عمومی روز بارانی در نیویورک را از سوم اکتبر 2019 آغاز کند. به این ترتیب، شاید تازه ترین تجربه کارگردانی فیلمساز برنده اسکار ابتدا در جشنواره ونیز رونمایی و پس از آن روانه پرده نقره ای شود. آلن سال 2003 چیزی جز این را در ونیز داشت که در افتتاحیه به نمایش درآمد.

تیموتی شالامه، الی فانینگ، سلینا گومز و جود لا بازیگران اصلی روز بارانی در نیویورک هستند که تولید آن سال 2018 به خاتمه رسید اما مدیران آمازون تصمیم گرفتند فیلم را برای همیشه بایگانی کنند. آمازون یک قرارداد برای تولید چهار فیلم با آلن بسته بود که تابستان گذشته به دلیل رسوایی های اخلاقی فیلمساز و کمدین آمریکایی فسخ شد و به نظر می رسد آلن بتواند از این ماجرا 68 میلیون دلار به جیب بزند.

وودی آلن این روزها درگیر یک پروژه تازه با شرکت میدیاپرو مستقر در بارسلونای اسپانیاست؛ شرکتی که پیش تر در چند پروژه سینمایی از جمله ویکی کریستینا بارسلونا و نیم شب در پاریس با کارگردان 83 ساله همکاری کرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "استقبال از فیلم تازه آلن در اروپا ، بدرود هالیوود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال از فیلم تازه آلن در اروپا ، بدرود هالیوود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید