ادعای شکارچی معروف یوفو از وجود جن در ماه

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، یک شکارچی معروف سفینه فضایی با به اشتراک گذاری تصاویری قدیمی از ماه، مدعی وجود جن در این کره شد.

ادعای شکارچی معروف یوفو از وجود جن در ماه

به گزارش خبرنگار ، اسکات سی وارینگ شکارچی معروف سفینه فضایی باز هم ادعای تازه ای درباره سطح ماه نموده است. این شکارچی یوفو ادعا می نماید ناهنجاری های ماه را در یک عکس بایگانی از این سیاره کشف نموده است. به اعتقاد او این عکس سیاه و سفید اشکال پیچ خورده و یک سر شبیه به چهره یک جن را نشان می دهد. او مدعی است آنچه از این عکس قدیمی تحلیل می نماید واقعی است. به گفته وارینگ این عکس متعلق به سال 1994 است و ساختار های بی نظیری را نشان می دهد.

او ادعا می نماید که در کل حدود 20 سازه پیدا نموده است، اما متقاعد شده که تعداد بیشتری نیز وجود دارد. بعضی از ناهنجاری ها تقریباً مثلث هستند و بعضی دیگر ضربات زرد تعیین نشده دارند. با این حال هیچ دلیلی وجود ندارد که این ساختار های فرضی چیزی بیش از صخره باشند.

وارینگ درباره ادعایش گفت: من فقط ساختار هایی را تعیین کردم که 100 ٪ از آن ها اطمینان داشتم. حتی صلیبی متمایز، دقیق و مدرن در آن عکس دیده می گردد، بدون شک یک صلیب وجود داشته است؛ البته من حدود پنج درصد از منطقه قطبی را به عنوان ساختار تعیین نموده ام و ممکن است این میزان به 20 درصد نزدیک باشد.

این اولین باری نیست که وارینگ ادعا های عجیب و غریبی درباره سطح قمری داشته است. او پیش از این نیز تصاویری را به اشتراک گذاشته و مدعی شد یک معبد برای موجودات فضایی در ماه است.

:

  • ادعای یک شکارچی یوفو از وجود حیات در مریخ

این شکارچی یوفو همچنین ادعا نموده است که سازه ای کشف نموده است که مهر تایید بر وجود بیگانگان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ادعای شکارچی معروف یوفو از وجود جن در ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای شکارچی معروف یوفو از وجود جن در ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید