احیای قلعه نصوری در سیراف از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرپرست پایگاه ملی میراث فرهنگی سیراف گفت: در بازدیدی که گروه مطالعاتی از طرف سرمایه گذار بخش خصوصی از آثار تاریخی سیراف انجام دادند، احیای قلعه نصوری و استفاده از آن با کاربری اقامتی و پذیرایی به شکل ویژه آنالیز شد.

احیای قلعه نصوری در سیراف از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، مهدی آذریان روز سه شنبه 13 خرداد 99 در این باره گفت: این گروه با بازدید میدانی تمامی موارد در مورد احیای آثار تاریخی و ساماندهی راستا گردشگری سیراف را مورد ارزیابی قرار دادند.

او واگذاری ابنیه تاریخی را به بخش خصوصی یکی از راه های سریع ساماندهی و حفاظت دانست و تأکید کرد: ما برای احیا، بازسازی و حفظ آثار بر اساس چهارچوب قانونی و ضابطه های اداری کوشش می کنیم، چرا که معتقد هستیم با ورود بخش خصوصی به حوزه حفظ و احیا و صنعت گردشگری، فرایند کار تسریع می گردد.

سرپرست پایگاه ملی میراث فرهنگی سیراف گفت: در این بازدید مقرر شد با توجه به ارزیابی های مثبت صورت گرفته در این خصوص، در آینده ای نزدیک با حضور دوباره سرمایه گذار جلسات تکمیلی برگزار گردد.

منبع: میراث آریا

به "احیای قلعه نصوری در سیراف از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیای قلعه نصوری در سیراف از سوی سرمایه گذاران بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید