ابطال مجوز 6 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در قم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، معاون گردشگری قم از ابطال مجوز فعالیت 6 شرکت و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری متخلف در استان اطلاع داد.

ابطال مجوز 6 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در قم

مهدی نصر اصفهانی معاون گردشگری قم اظهار کرد: جلسه کمیته فنی دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری قم با حضور اعضای این کمیته برگزار و طی آن مجوز بند (ب) شش شرکت و دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان ابطال شد.

معاون گردشگری قم ادامه داد: دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری به نام های شاپرک آسمان، پیروزان آبدین کیهان و چهار شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری به نام های سلامت گردسرای پارسی، بلند اختر آسمان، سماسیر سروش کویر، ستاره فروزان آسمان کویر به استناد آیین نامه نظارت بر تأسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و به علت عدم رعایت قوانین، مقررات و دستورالعمل های اجرایی ابطال شد.

نصراصفهانی گفت: شرکت ها و دفاتری که پروانه فعالیت آن ها ابطال شده است به استناد قانون حق اجرا و برگزاری تور، اخذ ویزا و هرگونه فعالیت خدمات مسافرتی را ندارند.

او توضیح داد: مردم شریف قم و مسافران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره برداری مراجعه نمایند و در صورت مشاهده واحد های متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری این اداره کل اطلاع دهند.

نقد و بررسی کالاهای دیجیتال قم قم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ابطال مجوز 6 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطال مجوز 6 دفتر و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید