آمادگی دستگاه های مرتبط برای بارش شدید باران

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با ورود سامانه بارشی به استان، دستگاه های مرتبط تدابیر لازم جهت کاهش خسارات احتمالی را مدنظر قرار دهند.

آمادگی دستگاه های مرتبط برای بارش شدید باران

به گزارش خبرنگار گروه استان های نقد و بررسی کالاهای دیجیتال از اراک، با توجه به پیش بینی بارش شدید برف و باران در خمین، شازند، آشتیان، خرقان، تفرش و ارتفاعات شهرستان های دلیجان، خنداب و اراک اختلال تردد در جاده های کوهستانی و سردسیر این مناطق پیش بینی میشود، پرسنل زحمتکش اداره های راه و ترابری و شهرداری این مناطق تدابیر لازم جهت کاهش خسارات احتمالی را مدنظر قرار دهند.

همچنین طبق اطلاعیه فرمانداری اراک پیرو مصوبه ستاد بحران شهرستان و براساس اطلاعیه شماره 1 اداره کل هواشناسی استان با ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه بارش هایی بصورت باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر باران و برف را در استان شاهد خواهیم بود و بارش ها بصورت رگبار و احتمال رعدوبرق و وزش باد موقتی شدید در روز دوشنبه و سه شنبه ادامه می یابد.

با پیش بینی اختلال در تردد و آبگرفتگی معابر و با توجه به تردد و اسکان مسافران نوروزی ضروری است دستگاه های مرتبط ازجمله راهداری، شهرداری ها، بخشداران و دهیاران ضمن آمادگی ماشین آلات و نیروی انسانی اقدامات لازم را پیش بینی کنند.

ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آمادگی دستگاه های مرتبط برای بارش شدید باران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی دستگاه های مرتبط برای بارش شدید باران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید