اخبار مجلس

ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه 3 و 4 در اندیکا

سرپرست اداره صمت اندیکا از ممنوعیت فعالیت مشاغل گروه های 3 و 4 با توجه به قرار دریافت شهرستان در شرایط نارنجی بیماری کرونا اطلاع داد.

19 اردیبهشت 1400

تصویب کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع سوخت و CNG در کشور

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور در جلسه امروز این کمیسیون تصویب شد.

25 اسفند 1399

شروع کار بایدن با تصمیم به حذف یک توهین غیرانسانی

جو بایدن، رییس جمهوری جدید ایالات متحده آمریکا میخواهد یک واژه را از قوانین مهاجرتی آن کشور حذف کند یا آن را تغییر دهد. حذف کلمه ای که بسیاری به کار بردن آن را نوعی توهین غیرانسانی توصیف نموده اند، تنها بخش کوچکی از اصلاحات جامع در قوانین مهاجرتی آمریکا...

3 اسفند 1399

امکان تعویق آزمون پذیرش دستیار تخصصی اسفندماه 99 وجود ندارد

طبق اعلام مرکز سنجش و آموزش پزشکی، با توجه به شرایط کشور در سال آینده امکان تعویق برگزاری آزمون پذیرش دستیار تخصصی در اسفندماه 99 وجود ندارد.

20 بهمن 1399

سازمان سنجش حذف کامل سهمیه بومی گزینی کنکور را ارائه داد

معاون فنی و آماری سازمان سنجش با اشاره به لایحه توزیع عادلانه فرصت ها گفت: پیشنهاد ما حذف کامل سهمیه بومی گزینی دانشگاه ها با نظر به اجرای کامل لایحه مذکور است.

9 بهمن 1399

خبرنگاران 115 نماینده مجلس از برخورد دستگاه قضا با متخلفان قدردانی کردند

تهران- خبرنگاران- عضو هیات رئیسه مجلس گفت که 115 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف خصوصی سازی قدردانی نموده و ابراز امیدواری کردند که اموال غارت شده به بیت المال بازگردد.

9 دی 1399

پس لرزه های توهین به روحانی از تریبون مجلس

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتقاد باید سازنده باشد و هر حرفی باید با مستندات مطرح شود. توهین به افراد هم از نظر شرعی و هم از نظر اخلاقی غیر قابل قبول است.

18 آبان 1399

احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند

خبرنگاران/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: سازمان مدیریت پسماند احتیاج حیاتی استان مازندران بود که به نتیجه رسید.

7 آبان 1399

بازنگری در همسان سازی حقوق بازنشستگان ، صدور احکام اصلاحی در دستور کار نهاده شد

وزیر کار بعد از اعتراضات بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور از بازنگری همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی داد.

25 مهر 1399

رویکرد آمریکا در قبال ایران سیاست یک طرفه و بر اساس فشار حداکثری است

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در واکنش به رد پیشنهاد مسکو توسط آمریکا برای برگزاری نشستی درباره ایران گفت که رویکرد آمریکا در قبال ایران سیاست یک طرفه و بر اساس فشار حداکثری است.

13 مهر 1399

بازداشت نماینده پیشین مجلس درباره رشوه 65 میلیاردی شهرداری زمان قالیباف

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، اظهار داشت در ارتباط با شکایت مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس، در پرونده رشوه 65 میلیارد تومانی شهرداری تهران در دوره تصدی محمدباقر قالیباف، یک نماینده پیشین مجلس بازداشت شده است.

9 مهر 1399

طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند

خبرنگاران: یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از تهیه یک طرح دو فوریتی برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند اطلاع داد و گفت که احتمالا این طرح هفته آینده در مجلس مطرح خواهد شد.

26 شهریور 1399

توصیه علی مطهری به مجلس یازدهم

علی مطهری در یادداشتی در روزنامه ایران پیرامون انتظاراتش از مجلس یازدهم نوشت: مجلس یازدهم باید توجه لازم را به فصل سوم قانون اساسی درباره حقوق ملت داشته باشد. معمولاً بخشی از اصولگرایان توجه کمتری به احترام به آزادی ها و حقوق شهروندی دارند و برخی از...

7 مرداد 1399

نامه منتخبان تهران در مجلس یازدهم به شورای نگهبان: لایحه حذف 4 صفر به مجلس بازگردد

بعضی منتخبین مجلس یازدهم طی نامه ای به شورای نگهبان خواهان عودت فوری لایحه حذف صفر ها به مجلس شورای اسلامی شدند تا با دقت و وسواس بیشتری نسبت به برطرف ابهام و تصویب آن اقدام گردد.

1 مرداد 1399

خبرنگاران هیات 7 نفره اختلافات ناشی از واگذاری ها رسیدگی می نماید

تهران-خبرنگاران- هیات های هفت نفره برای رسیدگی به دعاوی و اختلافات ناشی از واگذاری ها با رعایت شرایطی با استقرار دبیرخانه در وزارت دادگستری تشکیل می گردد.

19 تیر 1399

فرصت 21 روزه فیفا به پرسپولیس برای ارائه لایحه دفاعی برانکو

به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است تا 21 روز فرصت دارد در خصوص مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین سرخپوشان آخرین دفاعیه را به دادگاه بین المللی ورزش ارائه دهد.

14 تیر 1399

برگزاری کلاس های آموزشی دانشگاه لرستان در نیمسال جاری تا دو هفته تمدید شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان گفت: به منظور جبران وقفه حادث شده در برگزاری کلاس های درس اسفند 98 ضمن اصلاح تقویم آموزشی نیمسال دوم 99-98، برگزاری کلاس ها فعلا به مدت دو هفته تمدید شد.

10 تیر 1399

خبرنگاران صرفه جویی هزینه ها و استمرار خدمات، اولویت شورای اسلامی شهر قزوین

قزوین- خبرنگاران- رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: کاهش و صرفه جویی در هزینه ها و از سویی دیگر استمرار خدمات به شهروندان و توسعه کمی و کیفی آنها را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

5 تیر 1399

دانشجویان مشروطی از شرایط عادی برخوردار می شوند ، افزایش دروس معرفی به استاد در دانشگاه خوارزمی

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به شرایط موجود که بر کیفیت بعضی از دروس تاثیر می گذارد اگر معدل دانشجویان یازده گردد مشروطی برای آن ها ثبت خواهد شد، اما ترم بعد می توانند از شرایط غیرمشروطی استفاده نمایند.

17 خرداد 1399

خبرنگاران پای بانک ها به معاملات نفت خام باز می گردد

تهران - خبرنگاران - در بودجه سال 99، شرکت ملی نفت این امکان را دارد تا مطالبات ارزی سررسید شده خود در بانک های ملت و سپه را با تحویل نفت خام تسویه کند.

3 اردیبهشت 1399
تعداد: (30)