اخبار مجلس

پس لرزه های توهین به روحانی از تریبون مجلس

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتقاد باید سازنده باشد و هر حرفی باید با مستندات مطرح شود. توهین به افراد هم از نظر شرعی و هم از نظر اخلاقی غیر قابل قبول است.

18 آبان 1399

احتیاج حیاتی مازندران به سازمان مدیریت پسماند

خبرنگاران/مازندران معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: سازمان مدیریت پسماند احتیاج حیاتی استان مازندران بود که به نتیجه رسید.

7 آبان 1399

بازنگری در همسان سازی حقوق بازنشستگان ، صدور احکام اصلاحی در دستور کار نهاده شد

وزیر کار بعد از اعتراضات بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور از بازنگری همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی داد.

25 مهر 1399

رویکرد آمریکا در قبال ایران سیاست یک طرفه و بر اساس فشار حداکثری است

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در واکنش به رد پیشنهاد مسکو توسط آمریکا برای برگزاری نشستی درباره ایران گفت که رویکرد آمریکا در قبال ایران سیاست یک طرفه و بر اساس فشار حداکثری است.

13 مهر 1399

بازداشت نماینده پیشین مجلس درباره رشوه 65 میلیاردی شهرداری زمان قالیباف

غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه، اظهار داشت در ارتباط با شکایت مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس، در پرونده رشوه 65 میلیارد تومانی شهرداری تهران در دوره تصدی محمدباقر قالیباف، یک نماینده پیشین مجلس بازداشت شده است.

9 مهر 1399

طرح دو فوریتی مجلس برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند

خبرنگاران: یک عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی از تهیه یک طرح دو فوریتی برای حمایت معیشتی از خانوارهای نیازمند اطلاع داد و گفت که احتمالا این طرح هفته آینده در مجلس مطرح خواهد شد.

26 شهریور 1399

توصیه علی مطهری به مجلس یازدهم

علی مطهری در یادداشتی در روزنامه ایران پیرامون انتظاراتش از مجلس یازدهم نوشت: مجلس یازدهم باید توجه لازم را به فصل سوم قانون اساسی درباره حقوق ملت داشته باشد. معمولاً بخشی از اصولگرایان توجه کمتری به احترام به آزادی ها و حقوق شهروندی دارند و برخی از...

7 مرداد 1399

نامه منتخبان تهران در مجلس یازدهم به شورای نگهبان: لایحه حذف 4 صفر به مجلس بازگردد

بعضی منتخبین مجلس یازدهم طی نامه ای به شورای نگهبان خواهان عودت فوری لایحه حذف صفر ها به مجلس شورای اسلامی شدند تا با دقت و وسواس بیشتری نسبت به برطرف ابهام و تصویب آن اقدام گردد.

1 مرداد 1399

خبرنگاران هیات 7 نفره اختلافات ناشی از واگذاری ها رسیدگی می نماید

تهران-خبرنگاران- هیات های هفت نفره برای رسیدگی به دعاوی و اختلافات ناشی از واگذاری ها با رعایت شرایطی با استقرار دبیرخانه در وزارت دادگستری تشکیل می گردد.

19 تیر 1399

فرصت 21 روزه فیفا به پرسپولیس برای ارائه لایحه دفاعی برانکو

به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال در نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است تا 21 روز فرصت دارد در خصوص مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین سرخپوشان آخرین دفاعیه را به دادگاه بین المللی ورزش ارائه دهد.

14 تیر 1399

برگزاری کلاس های آموزشی دانشگاه لرستان در نیمسال جاری تا دو هفته تمدید شد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان گفت: به منظور جبران وقفه حادث شده در برگزاری کلاس های درس اسفند 98 ضمن اصلاح تقویم آموزشی نیمسال دوم 99-98، برگزاری کلاس ها فعلا به مدت دو هفته تمدید شد.

10 تیر 1399

خبرنگاران صرفه جویی هزینه ها و استمرار خدمات، اولویت شورای اسلامی شهر قزوین

قزوین- خبرنگاران- رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: کاهش و صرفه جویی در هزینه ها و از سویی دیگر استمرار خدمات به شهروندان و توسعه کمی و کیفی آنها را در اولویت کاری خود قرار داده ایم.

5 تیر 1399

دانشجویان مشروطی از شرایط عادی برخوردار می شوند ، افزایش دروس معرفی به استاد در دانشگاه خوارزمی

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: با توجه به شرایط موجود که بر کیفیت بعضی از دروس تاثیر می گذارد اگر معدل دانشجویان یازده گردد مشروطی برای آن ها ثبت خواهد شد، اما ترم بعد می توانند از شرایط غیرمشروطی استفاده نمایند.

17 خرداد 1399

خبرنگاران پای بانک ها به معاملات نفت خام باز می گردد

تهران - خبرنگاران - در بودجه سال 99، شرکت ملی نفت این امکان را دارد تا مطالبات ارزی سررسید شده خود در بانک های ملت و سپه را با تحویل نفت خام تسویه کند.

3 اردیبهشت 1399

80 درصد هنرمندان شاهرود زن هستند

مسوول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شاهرود گفت: 80 درصد از جمعیت هنرمندان این شهرستان را بانوان تشکیل می دهند.

18 فروردین 1399

محبوبیت ترامپ 49 درصد شد

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد میزان محبوبیت رئیس جمهور آمریکا در آستانه سال 2020 میلادی به نزدیک 50 درصد رسیده است.

23 بهمن 1398

لغو سفر نمایندگان روس به آمریکا، واشنگتن درباره بازپرسی از یوماشیوا عذرخواهی کند

در ادامه اعتراض های مسکو به بازپرسی اف بی آی از یک نماینده مجلس دوما در فرودگاه نیویورک، سفرهای نمایندگان دوما به آمریکا لغو و به عذرخواهی واشنگتن درباره این ماجرا منوط شده است.

25 آبان 1398

وزارت خارجه عربستان: در رابطه با مساله یمن با ایران صحبت نکرده و نخواهیم کرد

وزیر مشاور عربستان در امور خارجه با طرح ادعا های بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران آن چه از سوی سخنگوی دولت ایران مبنی بر ارسال پیام از سوی این کشور اعلام شده بود را دقیق ندانست.

14 آبان 1398

نظر سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره نقدها به لایحه تجارت

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جریان بررسی لایحه تجارت نظرات متخصصین اقتصادی مورد استفاده قرار نگرفت، گفت که بهتر بود کمیسیون ویژه ای متشکل از کمیسیون های اقتصادی، صنایع و قضایی این لایحه را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار...

30 مهر 1398

شروع آنالیز معافیت دفاتر خدمات مسافری از مالیات بر ارزش افزوده در مجلس

آنالیز درخواست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مبنی بر معافیت دفاتر خدمات مسافری از مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون مالی مجلس شروع شد.

23 شهریور 1398
تعداد: (24)