700 میلیون تومان برای این خودرو نقلی چینی!

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دیجیاتو نوشت: جک قصد دارد به زودی از یک هاچبک تمام الکتریکی رونمایی کند. این هاچبک با قیمت پایه ای در حدود 100 هزار یوان معرفی شده است.

700 میلیون تومان برای این خودرو نقلی چینی!

شرکت جک قصد دارد به زودی از یک هاچبک تمام الکتریکی رونمایی کند. این هاچبک با قیمت پایه ای در حدود 100 هزار یوان وارد بازار خواهد شد، رقمی که معادل 14400 دلار یا 700 میلیون تومان می شود. این هاچبک طراحی زیبا و متفاوتی دارد و پیشرانه آن در قوی ترین نسخه 93 اسب بخار قدرت تولید می کند و در نسخه پایه در حدود 400 کیلومتر پیمایش دارد.

از لحاظ طراحی، جک EV 3 در نمای روبه رو تولیدات مینی و حتی پورشه را در فکر تداعی می کند. در نمای جانبی، رینگ های زیبا و ستون های مشکی جلب توجه می کنند. همان طور که در تصاویر ضمیمه شده می توانید مشاهده کنید، پورت شارژ این هاچبک برقی روی گلگیر جلو قرار گرفته است. این هاچبک چینی در نمای عقب هم از طراحی ساده، اما قابل قبولی برخوردار است. لازم به ذکر است برخی از جزئیات ظاهری این خودرو براساس تیپ تغییر می کند.

برای جذب سلیقه های مختلف، جک EV 3 با رنگ های متنوع و شادی وارد بازار خواهد شد. برخی از این رنگ ها عبارتند از سفید، بژ، خاکستری، سبز و بنفش. از نظر ابعاد باید گفت این هاچبک چینی طولی برابر با 4025 میلی متر و عرضی برابر با 1770 میلی متر دارد. ارتفاع آن نیز 1560 میلی متر است و فاصله محوری اش به 2620 میلی متر می رسد.

در داخل کابین جک EV 3 با فضایی مجذوب کننده و پرانرژی روبه رو هستیم. داشبورد این هاچبک نو چینی میزبان یک نمایشگر بزرگ در قسمت میانی است. جک ابعاد این نمایشگر را اعلام نکرده، اما به نظر می رسد بزرگ تر از 14 اینچ باشد. اطلاعات مورد نیاز راننده هم از طریق یک نمایشگر دیجیتال در پشت فرمان خوش فرم ارائه می شود. این خودرو از فناوری شارژ بی سیم تلفن همراه و سانروف نیز بهره می برد.

قطعات کابین جک EV 3 عمدتاً از مواد نرم تولید شده اند، به همین علت احتمالاً راحتی و آسایش کابین بالا خواهد بود. این هاچبک برقی با تجهیزات ایمنی پیشرفته وارد بازار خواهد شد که پارک و رانندگی اتوماتیک دو مورد از مهم ترین آن ها هستند.

نیروی مورد نیاز جک EV 3 از طریق یک موتور برقی تأمین می شود. خروجی این موتور در قوی ترین نسخه برابر با 93 اسب بخار است. با اتکا به این موتور، EV 3 می تواند به نهایت سرعت 150 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. وظیفه تأمین انرژی را هم پک باتری لیتیوم آهن فسفات برعهده دارد. درباره ظرفیت این باتری اطلاعاتی در دست نیست، ولی تیپ های مختلف خودرو بردی برابر با 400، 500 و 600 کیلومتر خواهند داشت؛ البته روی کاغذ!

درباره زمان عرضه جک EV 3 به بازار، جزئیاتی در دست نیست. ولی طبق روال مرسوم در بین خودروسازان چینی، این خودرو به احتمال قوی اندکی پس از رونمایی، در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

منبع: فرارو

به "700 میلیون تومان برای این خودرو نقلی چینی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "700 میلیون تومان برای این خودرو نقلی چینی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید