2 شهید و 3 زخمی در حمله ائتلاف سعودی به صعده

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، ائتلاف متجاوز سعودی در نخستین روز تعطیلات عید سعید فطر با بمباران مناطقی از استان صعده، دو غیرنظامی را شهید و سه نفر دیگر را زخمی کرد.

2 شهید و 3 زخمی در حمله ائتلاف سعودی به صعده

به گزارش گروه بین الملل نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هواپیماهای ائتلاف متجاوز سعودی غیرنظامیان را در جاده منطقه مران در بخش حیدان واقع در استان صعده هدف قرار داده و دو نفر را شهید و سه نفر دیگر را زخمی کردند.

ائتلاف متجاوز سعودی همچنین در سه نوبت منطقه مرزی شدا در این استان را بمباران نموده و علاوه بر آن روستاهای دو بخش رازح و شدا را هدف حملات گسترده موشکی و توپخانه ای قرار دادند.

طبق گزارش وبگاه المسیرة، هواپیماهای ائتلاف متجاوز سعودی در هفت نوبت منطقه حرض و در دو نوبت منطقه عبس در استان حجه را بمباران کردند.

جنگنده های ائتلاف سعودی همچنین در سه نوبت به منطقه خب و الشعف در استان الجوف، دو بار به منطقه الجفره در بخش مجزر استان مأرب حمله نموده و یک بار نیز کوه صلب در منطقه نِهم استان صنعاء را بمباران کردند.

در استان الحدیده نیز بولدوزر نظامی ائتلاف سعودی استحکامات جنگی در غرب روستای الشجن ایجاد نموده و مزدوران این ائتلاف نیز روستای الدحفش در حومه الدریهمی را هدف حمله توپخانه ای قرار دادند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "2 شهید و 3 زخمی در حمله ائتلاف سعودی به صعده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 شهید و 3 زخمی در حمله ائتلاف سعودی به صعده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید