هتل بین المللی تبریز یکی از برترین هتل های تبریز است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، جاذبه ها/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، هتل بین المللی تبریز یکی از برترین هتل های تبریز است.

هتل بین المللی تبریز یکی از برترین هتل های تبریز است

پس از اینکه وارد شهر تبریز شدید، به سمت فلکه دانشگاه برانید. ساختمان هتل بین المللی تبریز از آنجا که ساختمان 5 طبقه ای بوده، از دور نمایان است. از آنجایی که هتل از نظر ارائه خدمات و بعلاوه استانداردهای غذایی در سطح بالایی واقع شده است، به نظر می رسد که این هتل یکی از هتلهای محبوب در میان مسافران و گردشگران است. از نکاتی که در همان ابتدای ورود به هتل بچشم میخورد، نمای بیرونی بسیار زیبای هتل بوده که در آن از معماری خاصی استفاده شده و در شب نورپردازی بی نظیر آن شکوه و عظمت هتل را چندین برابر نموده است. هتل در سال 51 بنا شد اما جهت رفاه حال مسافران در سال 95 مدیریت هتل تصمیم به بازسازی کامل هتل کرد بطوریکه امروزه با 130 اتاق آماده ارائه خدمت به مسافران است.

نکته مهم اقامت در این هتل بهره مندی از اینترنت رایگان و نامحدود حتی در اتاق ها است و محدود به لابی هتل نمی گردد. از طرف دیگر به علت موقعیت جغرافیایی، دسترسی شما به جاذبه های گردشگری را آسان نموده و خوب است بدانید در نزدیکی هتل خط ایستگاه مترو واقع شده است و شما می توانید به وسیله مترو در سطح شهر رفت و آمد کنید.

منبع: همگردی

به "هتل بین المللی تبریز یکی از برترین هتل های تبریز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل بین المللی تبریز یکی از برترین هتل های تبریز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید