مفرح و سرگرم کننده برای دورهمی؛ معرفی بردگیم نوروزی؛ Cash n Guns ، نارو

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، برخی از بازی ها به گونه ای طراحی شده اند که اوج لذت آن ها در همین دورهمی ها تعریف می گردد. بازی رومیزی Cash and Guns که در فراوری داخلی آن با نام نارو وارد بازار شده است، یکی از همین دسته بازی ها است. این بازی 4 تا 8 نفره را ممکن است در بسیاری از کافه های بردگیم در سراسر کشور دیده باشید. این بازی به واسطه مکانیک های ساده و در عین حال مجذوب کننده آن به شدت برای چنین دورهمی ها و جمع های خانوادگی یا محبت آمیز مناسب است. مکانیک های نسخه خارجی و داخلی مشابه است اما نسخه داخلی که با نام بازی نارو وارد بازار شده است، طراحی بصری متفاوتی دارد و کمی تصویرگری شخصیت ها جدی تر شده است.

مفرح و سرگرم کننده برای دورهمی؛ معرفی بردگیم نوروزی؛ Cash n Guns ، نارو

ماجرای بازی نارو یا Cash and Guns این گونه است که شما نقش گروهی از تبهکاران را بر عهده دارید که انبار متروکه ای که غنیمت و ثروت زیادی در آن مخفی شده بود، غارت نموده اید اما پس از انجام عملیات شما و دیگر اعضا نمی توانید برای تقسیم غنائم با همدیگر توافق کنید. حال باید اسلحه خود را بیرون بکشید و به سوی دیگر افراد نشانه بگیرید. هرکدام از بازیکنان که بتوانند تا لحظه آخر (که در بازی 8 راند وجود دارد) زنده بماند و بیشترین امتیاز یا ثروت را کسب کند، برنده خواهد بود.

روند بازی هم دقیقاً به همین شکل است. بازیکنان در ابتدا راند به صورت همزمان سلاحی قلابی را به سوی یکی از دیگر بازیکنان نشانه می گیرند، تا زخمی به آن بازیکن وارد نمایند. البته، هر بازیکن در بازی هم تیر واقعی و هم تیر مشقی دارد که می تواند مکانیک بلوف زنی را به شکل بسیار جالبی وارد بازی کند. در واقع، بلوف زنی نقش مهمی را در این بازی ایفا می نماید. این روند ساده و اتفاقاتی که در این میان بین بازیکنان می افتد و شلیک هایی که صورت می گیرد و احتمالاً کینه هایی که پس از آن برای تلافی به وجود می آید، بسیار روند بازی را سرگرم نماینده و مفرح می نماید.

اگرچه شما نقش گروهی از افراد خلافکار را بر عهده دارید ولی این روند بسیار مفرح و شاد می تواند گزینه بسیار خوبی در دورهمی های شما در ایام عید باشد و لحظات شیرینی را برای شما رقم بزند.

بازی فکری مدل نارو

3 %

350,000

339,500 تومان

مشاهده و خرید

منبع: دیجیکالا مگ

به "مفرح و سرگرم کننده برای دورهمی؛ معرفی بردگیم نوروزی؛ Cash n Guns ، نارو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مفرح و سرگرم کننده برای دورهمی؛ معرفی بردگیم نوروزی؛ Cash n Guns ، نارو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید