مشارکت 45 درصدی زنجانی ها در انتخابات

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران/زنجان رئیس ستاد انتخابات زنجان گفت: 45 درصد واجدان شرایط استان در انتخابات شرکت نموده اند.

مشارکت 45 درصدی زنجانی ها در انتخابات

خدابخش مرادی در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: براساس تدابیر اندیشیده شده و اقدامات اجرا شده، از ساعت 8 صبح امروز، همزمان با سراسر کشور اخذ رای در 757 شعبه ثابت و سیار استان زنجان شروع شد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه طی چند روز گذشته شاهد برودت هوا و بارش های جوی بودیم و تعدادی از راه های ارتباطی مسدود شده بود، احتیاج به تمهیدات برای بازگشایی مسیرهای صعب العبور بود که با کوشش های صورت گرفته همه مسیرها باز شد و شعب سیار به مناطق اعزام شدند تا از دقایق اولیه اخذ رای را داشته باشیم.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به اینکه در حوزه فناوری، پشتیبانی و آموزش مجموعه عوامل اجرایی، 33 هزار و 200 نفر ساعت آموزش داشتیم و 16 هزار نفر امر برگزاری انتخابات را در 4 حوزه انتخابیه برای انتخاب 5 نماینده برعهده گرفتند.

این مسئول به رصد فرآیند انتخابات اشاره نمود و اضافه نمود: در طول برگزاری اخذ رای تا ساعت 8:32 مورد امنیتی و تخلف انتخاباتی در استان مشهود نبود و تعامل خوبی بین هیئت های اجرایی، هیئت نظارت، هیئت های بازرسی، ستاد انتخابات و شورای تامین برقرار شده است.

این مسئول توضیح داد: تا به امروز 45 درصد واجدان شرایط، رای خود را به صندوق ها انداختند و طی بازدیدی که از شعب اخذ رای به ویژه مناطق متراکم جمعیتی صورت گرفته، هنوز مردم به شعبات مراجعه می نمایند.

مرادی با اشاره به اینکه رای گیری تا ساعت 10 شب تمدید شده است، ادامه داد: به دلیل استقبال هم استانی ها، تا لحظاتی که مردم به شعب مراجعه نمایند، تا دقایق پایانی روز دوم اسفند رای آن ها دریافت می گردد.

وی با تقدیر از حضور نقد و بررسی کالاهای دیجیتال و اصحاب رسانه برای پوشش برنامه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مطرح کرد: فعالیت نویدبخش و امیدبخش این بود که اصحاب رسانه با خط شیوا و تصاویر زیبا نمای باشکوهی از اقتدار، انسجام و اتحاد را به تصویر کشیدند و آن را به بیرون از مرزهای جغرافیایی منتقل کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مشارکت 45 درصدی زنجانی ها در انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت 45 درصدی زنجانی ها در انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید