لیگ برتر نقطه استارت من برای بازگشت به کشتی است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مصطفی حسین خانی در تشریح آخرین وضعیت مصدومیت خود به خبرنگاران گفت: حدود سه ماه پیش به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه زانوی پای راست مورد عمل جراحی قرار گرفتم که این اتفاق باعث شد فرصت حضور در رقابتهای انتخابی و شانس اعزام به مسابقات جهانی را از دست بدهم.

لیگ برتر نقطه استارت من برای بازگشت به کشتی است

وی شرح داد: خوشبختانه در این مدت با اقدامات درمانی و پشت سر گذاشتن فیزیوتراپی به وضعیت مطلوبی دست یافتم و در حال حاضر مشغول تمرینات سبک و حرکت درمانی هستم. ضمن اینکه در نظر دارم همزمان با آغاز رقابتهای لیگ برتر دوباره به روی تشک برگردم.

قهرمان کشتی آسیا ادامه داد: در واقع رقابتهای لیگ برتر نقطه استارت من برای رسیدن به اهداف آینده من است و باید بازگشتی پیروز داشته باشم. پیکارهای لیگ حدود دو ماه دیگر آغاز خواهد شد که تا آن زمان به آمادگی قابل قبولی می رسم و می توانم به راحتی به میدان بروم.

حسین خانی خاطر نشان کرد: طبیعتا بعد از ماهها دوری از میدان، بازگشتن به تشک کار سختی است اما من تجربه چندین بار مصدومیت را دارم و این بار هم سعی خواهم کرد با قدرت بازگردم. هم اکنون نیز زیر نظر اسماعلی پلوئی، مربی اصلی خودم مشغول تمرین هستم و فیزیوتراپی و تمرینات آمادگی جسمانی را هم زیر نظر دانیال رمضانی و سعید تجسسی پیگیری می کنم.

مدعی وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد در خاتمه گفت: هدف اصلی من رسیدن به المپیک است و به رغم از دست دادن رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان سعی می کنم با تمرین و تلاش بی وقفه به هدفم برسم.

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مصطفی حسین خانی اوایل سالجاری در حین تمرین در اردوی تیم ملی کشتی آزاد دچار مصدومیت شد که کمیسیون پزشکی تشخیص داد وی به دلیل پارگی رباط زانو و آسیب دیدگی شدید از ناحیه مینیسک باید تحت عمل جراحی قرار گیرد. بدین ترتیب حسین خانی از حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی بازماند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لیگ برتر نقطه استارت من برای بازگشت به کشتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر نقطه استارت من برای بازگشت به کشتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید