سامانه فوق سریع هایپرلوپ وان به منطقه خلیج فارس رسید

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از بلومبرگ، راب لوید اضافه نمود: کمپانی حمل و نقل هایپرلوپ وان امیدوار است بتواند رقم مورد اشاره را در طی شش ماه تامین نماید.

سامانه فوق سریع هایپرلوپ وان به منطقه خلیج فارس رسید

وی اضافه نمود: این شرکت برنامه های ویژه ای برای این ناحیه دارد، اما کارهای بسیاری نیز می بایست انجام گردد.

لوید گفت: هایپرلوپ وان میخواهد به منظور توسعه فعالیت های خود، تا انتها امسال میلادی تعداد کارکنان 250 نفره فعلی خود را به دو برابر افزایش دهد که به طور طبیعی بیشتر این نیروهای تازه وارد در کشور امارات متحده عربی مستقر می شوند.

لازم به ذکر است در ماه اکتبر سال 2016 میلادی بود که قرار شد اولین جهت قطار فوق سریع هایپرلوپ وان در کشور امارات ساخته گردد که در صورت تکمیل این طرح می توان فاصله شهر ابوظبی تا بندر دوبی را در کمتر از 12 دقیقه پیمود ضمن اینکه طبق اعلام این شرکت، جهت بعدی هم قرار است طی فاصله پایتخت این کشور با ریاض پایتخت عربستان را به 48 دقیقه کاهش دهد.

گفته می گردد میلیاردر مشهور ایلان ماسک به عنوان یکی از سرمایه گذاران اصلی این استارت آپ این روزها بیشتر وقت خود را با شیوخ متمول حاشیه خلیج فارس می گذراند.

اگر این شرکت بتواند برنامه های پایلوت خود را در کشور امارات با موفقیت به اجرا برساند، آن وقت است که پروژه های مشابهی در کشورهای هند، استرالیا و کانادا انتظار آن را خواهند کشید.

در حال حاضر جهت تست 500 متری این سامانه حمل و نقلی فوق سریع در صحرای نوادا در حال احداث است و طبق اعلام کمپانی آمریکایی قرار است اولین تست های عملی در نیمه اول امسال به انجام برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سامانه فوق سریع هایپرلوپ وان به منطقه خلیج فارس رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه فوق سریع هایپرلوپ وان به منطقه خلیج فارس رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید