زمان انتخاب رشته آزمون دکترا تعیین شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران آنلاین:مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی بیش از 150 هزار داوطلب آزمون دکترا سال 98 در مرحله اولیه پذیرش این آزمون، بعد از ظهر سه شنبه 27 فروردین اطلاع داد و گفت: داوطلبان از31 فروردین ماه می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

زمان انتخاب رشته آزمون دکترا تعیین شد

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اضافه نمود: نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکترا (Ph.D) نیمه متمرکز سال 98 کلیه داوطلبان حاضر در جلسه، بعد از ظهر امروز سه شنبه 27 فروردین ماه 98 به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

او در ادامه اضافه نمود: از تعداد 163 هزار و 321 داوطلب حاضر در جلسه آزمون بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه، 150 هزار و 535 مجاز به انتخاب رشته شده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد 163 هزار و 321 داوطلب حاضر در جلسه آزمون ورودی دوره دکترا (Ph.D) نیمه متمرکز سال 98 تعداد 65 هزار و 550 نفر زن و مابقی مرد هستند.

او تاکید نمود: کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس برنامه زمانی معین شده در اطلاعیه ای که به همراه کارنامه آنها منتشر می گردد، می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند و کد رشته های مورد نظر را در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج نمایند.

دکتر توکلی در خاتمه گفت: کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون فوق می توانند از روز شنبه 31 فروردین تا روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه نسبت به انتخاب حداکثر 50 کدرشته محل از رشته امتحانی مربوطه اقدام نموده و رشته های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی ثبت نمایند. همچنین دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون فردا به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "زمان انتخاب رشته آزمون دکترا تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان انتخاب رشته آزمون دکترا تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید