خبرنگاران شهربازی روباز پارک های سنندج از پرداخت اجاره بها معاف شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سنندج - خبرنگاران - رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از معافیت 100 درصدی در پرداخت اجاره بهای اسفند و فروردین شهربازی های روباز مستقر در پارک های این شهر خبر داد.

خبرنگاران شهربازی روباز پارک های سنندج از پرداخت اجاره بها معاف شدند

شرمین شریفی عصر پنجشنبه در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه مسائل جدی برای برخی مشاغل ایجاد شده که توجه به این موضوع در راستای جلوگیری از استرس و التهاب جامعه ضروری است.

وی افزود: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری سنندج با هدف کمک به پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس و کاهش دغدغه تعدادی از بهره برداران از فضاهای مختلف متعلق به خود تمهیداتی اندیشیده است.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج با اشاره به معافیت 100 درصدی پرداخت اجاره اسفند و فروردین شهربازی های روباز داخل پارک های سنندج تاکید کرد: برای بوفه های داخل پارک ها 20 درصد تخفیف و برای دکه های ورودی آبیدر نیز 25 درصد تخفیف در اجاره ماه های اسفند و فروردین در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: بوفه هایی فروش و استعمال دخانیات و قلیان که توسط مرکز بهداشت پلمب شدند ملزم به پرداخت اجاره بها هستند و تخطی از پرداخت اجاره به مراجع ذیصلاح ارجاع و پیگیری می شود.

شریفی افزود: هشت شهربازی و 14 بوفه فعال در سطح شهر سنندج متعلق به این سازمان مشمول این تخفیفات می شوند.

کرونا، ویروسی است که گستردگی شیوع آن بسیار وسیع است و از جمله راه های انتقال آن عطسه و سرفه و دست دادن و روبوسی است؛ پزشکان توصیه می کنند علاوه بر پرهیز از دست دادن و روبوسی و عدم حضور در مراکز عمومی، به هنگام عطسه حتما جلوی بینی خود را با دستمال بگیرند و یا برای مهار آن از آرنج خود استفاده کنند.

آمار مبتلای قطعی به بیماری کرونا در استان کردستان به 93 نفر رسیده که از این تعداد 37 نفر در سقز، بانه 20 نفر، سنندج 12 نفر، کامیاران چهار، قروه 9، مریوان 2، دیواندره سه، بیجار سه، دهگلان 2 و سروآباد یک نفر است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شهربازی روباز پارک های سنندج از پرداخت اجاره بها معاف شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهربازی روباز پارک های سنندج از پرداخت اجاره بها معاف شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید