جدیدترین جزئیات پرداخت سود سهام عدالت ؛ سال جاری زودتر پرداخت می گردد؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، قائم مقام مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: اگر شرکت ها و مسئولان شرکت ها با سپرده گذاری مرکزی همکاری نمایند در کوشش هستیم که زودتر سود را به حساب کلیه سهامداران سهام عدالت واریز کنیم.

جدیدترین جزئیات پرداخت سود سهام عدالت ؛ سال جاری زودتر پرداخت می گردد؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، غلامرضا ابوترابی اضافه نمود: در مورد واریز سود سهام عدالت یک برنامه وجود دارد که با توجه به شرکت هایی که مجامع خود را در سال 1401 برگزار نموده اند (سود مربوط به سال اقتصادی 1400) بتوانیم سود سهام ها را سریع تردریافت، تجمیع و پرداخت کنیم.

او اضافه نمود: سال گذشته سپرده گذاری بخش عمده ای از سود سهام عدالت را به صورت یکجا پرداخت کرد و تنها دو شرکت بودند که وجوه را پرداخت نکردند. سال گذشته عملا بالغ بر 95 درصد سود سهام عدالت را پرداخت نموده ایم و تنها یک بخش جزیی برای آن دو شرکت ماند که بعدا محقق شد.

ابوترابی اعلام کرد: برای واریز زود هنگام سود سهام عدالت در کوشش هستیم اگر شرکت ها و مسئولان شرکت ها با سپرده گذاری مرکزی همکاری نمایند در کوشش هستیم که زودتر این وجوه را به حساب کلیه سهامداران سهام عدالت واریز کنیم، اما اگر همکاری لازم انجام نشد عملا سپرده گذاری نمی تواند کاری انجام دهد.

  • سهام عدالت متوفیان چه زمانی به وراث منتقل می گردد؟ | آخرین شرایط راه اندازی سامانه انتقال سهام
  • این افراد به زودی سهام عدالت 10 میلیون تومانی می گیرند | تکلیف بخش دوم جاماندگان چه زمانی تعیین می گردد؟

منبع: همشهری آنلاین

به "جدیدترین جزئیات پرداخت سود سهام عدالت ؛ سال جاری زودتر پرداخت می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین جزئیات پرداخت سود سهام عدالت ؛ سال جاری زودتر پرداخت می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید