تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده مرداد و شهریور

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه ای گفت: مشمولان زلزله زده استان هرمزگان که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مرداد و شهریور ماه 1401را دارند می توانند یک یا دو ماه موعد اعزام خود را تمدید نمایند.

تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده مرداد و شهریور

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اظهار داشت: به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان درمنطقه زلزله زده استان هرمزگان، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته شده است.

این اطلاعیه می افزاید: کلیه مشمولان اعزامی مرداد و شهریور ماه 1401 در استان هرمزگان که در اثر زلزله دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند، می توانند در صورت تمایل و ارائه درخواست، تاریخ اعزام به خدمت خود را تا یک یا دو ماه تمدید نمایند.

در این اطلاعیه آمده است، این مشمولان می توانند درخواست های خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) یا وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت خود ارائه نمایند و پیگیری لازم را به عمل آورند.

در صورتی که این عزیزان امکان مراجعه برای ثبت درخواست را ندارند و دچار حادثه شده باشند، مدت غیبت آنان با ارائه مستندات معاذیر مربوطه توجیه غیبت می گردد

منبع: فرارو

به "تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده مرداد و شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید تاریخ موعد اعزام به خدمت مشمولان زلزله زده مرداد و شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید