تعلیق 8 داور بدنسازی به دلیل رفتارهای خارج از عرف

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، 8 داور به دلیل رفتارهای خارج از عرف در فضای مجازی تعلیق شدند.

تعلیق 8 داور بدنسازی به دلیل رفتارهای خارج از عرف

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، محرم عبدی پور، رییس کمیته انضباطی در رابطه با برگزاری جلسه فوری این کمیته اظهار کرد: با توجه به حواشی اخیر که بین بعضی از داوران در فضای مجازی به راه افتاده بود، امروز جلسه ای را در محل فدراسیون با حضور حسن کرباسی، سرپرست دبیری فدراسیون برگزار کردیم. در این نشست مسائل و حواشی اخیر مربوط به بعضی از داوران مورد آنالیز نهاده شد.

او اضافه نمود: این داوران در روزهای اخیر رفتارهایی خارج از عرف و دور از شئونات اخلاقی داشتند و مصاحبه های خارج از حد و اختیارات خود انجام دادند. به همین دلیل تا آنالیز دقیق تر موضوع و برگزاری جلسه کمیته انضباطی 8 داور که در این ماجرا دخیل بودند، با حکم موقت تعلیق شدند.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: اسماعیل کدخدایی، اکبر خزایی، سعید براتی، کاوه سنجری، مهدی کامرانی، جعفر ابن مسعود، مجید مظفری و مرتضی شعاعی داورانی هستند که با حکم موقت و تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی تعلیق شده اند و حق قضاوت نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعلیق 8 داور بدنسازی به دلیل رفتارهای خارج از عرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق 8 داور بدنسازی به دلیل رفتارهای خارج از عرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید