ترامپ به توئیتر اعلان جنگ کرد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهر نوشت: رئیس جمهور آمریکا با نادیده دریافت سیاست انتخاباتی توئیتر، دست به انتشار مطلبی زد که علاوه بر واکنش این رسانه اجتماعی، مجادله ای کش دار میان این دو را رقم زد.

ترامپ به توئیتر اعلان جنگ کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با رسانه محبوبش توئیتر به اختلاف خورده تا آنجا که آن را به مداخله در فرایند انتخاباتی 2020 متهم نموده است.

دعوا میان این دو بعد از آن بالا گرفت که ترامپ در انتقاد از تصمیم فرماندار دموکرات کالیفرنیا مبنی بر برگزاری انتخابات 2020 به وسیله رای گیری پُستی، پیغام هایی در رد این شیوه از رای گیری که به زعم وی با کلاهبرداری فرقی ندارد، منتشر کرد.

توئیتر هم در یک نیم خط آبی رنگ که با علامت تعجب همراه بود؛ به طور ضمنی از 80 میلیون نفری که رئیس جمهور آمریکا را در این رسانه اجتماعی دنبال می نمایند، خواست که حرف های ترامپ را بدون مطالعه باور ننمایند.

نتیجه آنکه ترامپ هم با یک توئیت گزنده، توئیتر را به سرکوب آزای بیان متهم کرد و مدعی شد که اجازه انجام چنین کاری را نمی دهد.

لازم به ذکر است طبق سیاست توئیتر، پیغام هایی که مروج برداشت های غلط از شیوه های رای گیری هستند، حذف خواهد شد. با این حال، این بار این رسانه اجتماعی ترجیح داد به اخطار بسنده نموده و از حذف توئیت های ترامپ خودداری کند.

به گزارش مهر، کرونا فرایند حدس درباره نتیجه انتخابات 2020 را سخت نموده است، با این حال تبعات مالی ناشی از آن، تضعیف کارزار انتخاباتی ترامپ را در پی داشته. همزمان، انتظار می رود که رای دهندگان دموکرات برای جبران شکست 2016، حضور قدرتمندتری را در رای گیری سال جاری داشته باشند. در این میان، توسل به شیوه های رای گیری غیابی می تواند بیش از پیش به کاهش حضور رای دهندگان جمهوریخواه منجر گردد و وزنه انتخاباتی را به سمت رقبای ترامپ سنگین تر کند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ به توئیتر اعلان جنگ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به توئیتر اعلان جنگ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید