تجدید میثاق کارکنان نیروی هوایی ارتش با آرمان های امام(ره)

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فرمانده و کارکنان نیروی هوایی ارتش امروز شنبه به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان های والای ایشان تجدید میثاق کردند.

تجدید میثاق کارکنان نیروی هوایی ارتش با آرمان های امام(ره)

به گزارش گروه سیاسی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، این آیین معنوی با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش و جمعی از فرماندهان این نیروی جان برکف با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار گردید.

شرکت نمایندگان در این آیین معنوی ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کردند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم با بیان اینکه کارکنان نیروی هوایی ارتش در شرایط بسیار دشواری توانستند به صفوف ملت ایران در زمان مبارزه با طاغوت بپیوندند، گفت: پیوستن کارکنان نیروی هوایی به مردم کمر رژیم طاغوت را شکست.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده گفت: کارکنان این نیرو همه ساله با حضور در مرقد مطهر امام راحل کار عظیم کارکنان نیروی هوایی در سال 57 را پاس می دارند و با بنیان گذار کبیر انقلاب تجدید بیعت می نمایند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) به معنای اصلی کلمه مرد خدا بود، بیان داشت: تمامی تفکرات، تصمیمات و اقدامات ایشان در راستا اجرایی مبانی دین و اسلام بود.

نصیرا ده یادآور شد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای حضور در حرم امام راحل و تجدید بیعت با ایشان است که امروز هم کارکنان نیروی هوایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی این کار مهم را انجام دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تجدید میثاق کارکنان نیروی هوایی ارتش با آرمان های امام(ره)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجدید میثاق کارکنان نیروی هوایی ارتش با آرمان های امام(ره)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید