تامین اقتصادی پروژه های ملی با توان شرکت های دانش بنیان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر تامین اقتصادی و سرمایه گذاری در پروژه های ملی با توان و ظرفیت شرکت های دانش بنیان تاکید نمود.

تامین اقتصادی پروژه های ملی با توان شرکت های دانش بنیان

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، علی وحدت در نشستی مشترک با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک آینده که در محل مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار گردید، بر استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در نظام بانکی و همچنین صندوق های پژوهش و فناوری برای بهره مندی شرکتهای دانش بنیان از این پتانسیل تاکید نمود.

وی با اشاره به گسترش همکاری دو طرفه با هدف حمایت بیشتر از شرکت های دانش بنیان، از ورود صندوق به تامین اقتصادی و سرمایه گذاری در پروژه های ملی به ویژه در حوزه های پراهمیت مانند خورشیدی، آب و محیط زیست اطلاع داد.

مدیرعامل بانک آینده نیز در ادامه این نشست ضمن تاکید بر آمادگی این بانک جهت ارائه خدمات متنوع اقتصادی در کمترین زمان ممکن، از ایجاد کارگروه ویژه دانش بنیان در این بانک جهت تعامل مستقیم با صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت های دانش بنیان اطلاع داد.

جلال رسول اف در ادامه ضمن اشاره به سازگاری بانک ها با نیازهای جدید جامعه گفت: وجود نوگرایی در فضای اقتصاد دانش بنیان چالش ها و فرصت های جدیدی را به وجود آورده است که با شناخت عمیق از شرایط می توان باعث تعالی روزافزون اقتصاد کشور شد.

منبع: اقتصاد ایران

به "تامین اقتصادی پروژه های ملی با توان شرکت های دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین اقتصادی پروژه های ملی با توان شرکت های دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید