بهترین چشم انداز فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، باندهای فرودگاهی بعضی از کشورها بسیار مجذوب کننده و دیدنی هستند و هنگام بلند شدن و فرود هواپیماها تصاویر بسیار زیبایی را رقم می زنند.

بهترین چشم انداز فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟

شرکت PrivateFly یک کارگروه واسط در زمینه جت های شخصی است که در سال 2018 به آنالیز زیباترین منظره فرودگاهی کشورها در دنیا پرداخته است. در این مقاله سعی داریم 10 زیباترین فرودگاه دنیا در سال 2018 برای شما معرفی کنیم.

فرودگاه بین المللی میامی

در این رتبه بندی فرودگاه بین المللی میامی (Miami International Airport) در شهر میامی آمریکا، در جایگاه دهم قرار گرفته است. این انتخاب به علت منظره شفاف و ساحل زیبا اجرا شده است.

فرودگاه سنت مارتین

در هنگام فرود به فرودگاه سنت مارتین (St. Maarten Airport)، هواپیما به ماسه ها و دریای آبی نزدیک می گردد. بنت ویلسون، بنیان گذار وب سایت هواپیمایی کوئین (Aviation Queen)، می گوید:

اگرچه جزیره سنت مارتین و فرودگاه بین المللی Princess Juliana هنوز هم تحت تأثیر طوفان در حال بازسازی است، اما فرود در این فرودگاه همچنان برای من حیرت انگیز و خیره کننده است.

فرودگاه لندن

پرواز به فرودگاه لندن (London City Airport) چه در یک روز آفتابی و چه در هنگام شب می تواند برای شما صحنه ای فراموش نشدنی از لندن را رقم بزند. در این صحنه زیبا می توانید آسمان خراش معروف Shard را دیدن کنید.

فرودگاه شهر تورنتو

یکی دیگر از منظرههای شهری زیبا هنگام فرود به فرودگاه Billy Bishop Toronto City Airport ، تورنتو (کانادا) است. در این منظره شهری می توانید دریاچه انتاریو (Lake Ontario) را مشاهده کنید.

فرودگاه بین المللی اورلندو ملبورن

فرودگاه اورلندو (Orlando Melbourne International Airport) در شهر ملبورن، یکی دیگر از فرودگاه ها است که هنگام بلند شدن از آن، آسمان آبی، دریای آبی و منظره زیبای شهر را مشاهده می کنید.

فرودگاه Juancho E Irausquin

فرودگاه Juancho E Irausquin تنها فرودگاه در جزیره کارائیب سایبا است. این فرودگاه کوچک ترین باند تجاری (396 متر) در دنیا است. این فرودگاه به وسیله فضای طبیعی زیبا و باورنکردنی محصور شده است.

فرودگاه کوئینستاون

رأی دهندگان از منظره ها اطراف فرودگاه کوئینستان (Queenstown Airport) نیوزلند، بسیار تمجید کردند؛ و این فرودگاه را جز ده فرودگاه برتر معرفی کردند.

فرودگاه Nice Cote dAzur

بلند شده از فرودگاه Nice Cote dAzur، فرانسه منجر به منظر زیبای دریاچه فرانسه می گردد. قاضی و وبلاگ نویس خلبان پاتریک می گوید:

خط ساحلی منظره زیبایی را رقم می زند.

فرودگاه بارا

در هنگام فرود و بلند شدن از فرودگاه بارا (Barra Airport) در اسکاتلند می توانید ساحل یک دست شنی را مشاهده کنید.

فرودگاه دانگال

بهترین رتبه مربوط به فرودگاه دانگال (Donegal) ایرلند است و این به علت زیبایی زمین های پرفراز و نشیب آن منطقه است.

منبع: کجارو / edition.cnn.com

به "بهترین چشم انداز فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین چشم انداز فرودگاهی متعلق به چه کشورهایی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید