انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ای تاکید نمود که انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است.

انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است

به گزارش گروه سیاسی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه ای تاکید نمود که انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است.

متن اطلاعیه به این توضیح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت تحقق تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر همدلی و هم افزایی بین نیرو های مسلح و سایر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه اصل وحدت را بعنوان تکلیف شرعی و وظیفه ذاتی خود دانسته و فرماندهان ولایتمدار، انقلابی و بابصیرت ارتش از آغازین روز های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تا امروز با وجود توطئه ها و ترفند های دشمنان از هیچ کوششی در جهت وحدت و انسجام دریغ نکرده اند.

مصاحبه اخیر امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در قالب گفت و گوی تصویری با خبرگزاری ایرنا یک مصاحبه تفصیلی به مدت 90 دقیقه بوده که فراز هایی از عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در برهه های مختلف پس از پیروزی انقلاب را تشریح و تبیین کرده و این خبرگزاری در بخش اول تنها 13 دقیقه از آن را منتشر کرده است.

متأسفانه دشمنان حسود و عنود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تقطیع و سوءاستفاده، این گفت و گوی اجرا شده را مغرضانه و مزورانه تفسیر، تحلیل و منتشر کرده اند.

روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن محکوم نمودن اقدام ریاکارانه و کینه ورزانه رسانه های معاند و ضد انقلاب اعلام می دارد اتحاد و انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران بویژه ارتش و سپاه بنیادین و ناگسستنی است و دشمنان نظام از این حربه ها و نقشه ها طرفی نبسته و مطمئناً مردم شریف و هوشیار ایران اسلامی به خوبی به این شیطنت ها واقف بوده و با بصیرت انقلابی، امید واهی دشمنان را به یأس و ناکامی تبدیل خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسجام نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ناگسستنی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید