الکاظمی: هدف عراق ایستادگی با قدرت مقابل تروریسم است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، نخست وزیر عراق در توییتر نوشت: بغداد با قدرت و صلابت به مقابله با تروریسم می پردازد.

الکاظمی: هدف عراق ایستادگی با قدرت مقابل تروریسم است

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق روز شنبه توییت کرد، عراق با قدرت مقابل تروریسم می ایستد و این ثبات و اراده را در بین نیروهای مبارز سرسخت مان در موسسات نظامی و امنیتی لمس کردم.

نخست وزیر عراق ادامه داد: به دلیل وجود حمایتگران غیور کشور نگرانی از بابت عراق وجود ندارد و من منتظر تکمیل ترکیب کابینه با موضع سیاسی منسجم، مسؤولانه و با درک چالش ها هستم تا ما را در میادین پیروزی ثابت قدم نگه دارد.

الکاظمی پیشتر روز شنبه از مقر سازمان حشد شعبی در بغداد بازدید و لباس رسمی مبارزان حشد شعبی را به تن کرد.

از سوی دیگر، الکاظمی امروز، یکشنبه با حیدر العبادی، رهبر ائتلاف النصر ملاقات و بر اهمیت ثبات سیاسی با هدف اتخاذ تدابیر نجات بخش برای کشور تاکید نمود.

دفتر اطلاع رسانی العبادی گفت، الکاظمی با العبادی به آنالیز آخرین تحولات سیاسی، امنیتی، اقتصادی و راه های تضمین کننده خروج از چالش های عدیده کشور از جمله بحران کرونا و بحران اقتصادی پرداخت.

براساس بیانیه این دفتر، دو طرف همچنین به آنالیز شرایط امنیتی بسیاری از استان ها، روابط خارجه، انتخابات زودهنگام و خواسته های محق تظاهرکنندگان پرداختند.

در این بیانیه اشاره شد، هر دو بر اهمیت ثبات سیاسی در کشور تاکید نمودند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "الکاظمی: هدف عراق ایستادگی با قدرت مقابل تروریسم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکاظمی: هدف عراق ایستادگی با قدرت مقابل تروریسم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید