افشاگری درباره بالگردهایی که داعشی ها را هلی برن می کنند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق امروز شنبه از بالگرد هایی که داعشی ها را در استان صلاح الدین هلی برن می کنند، پرده برداشت.

افشاگری درباره بالگردهایی که داعشی ها را هلی برن می کنند

به گزارش گروه بین الملل نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از بغداد الیوم، کاطع الرکابی عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق امروز شنبه از بالگرد هایی که داعشی ها را در استان صلاح الدین هلی برن می کنند، پرده برداشت.

وی افزود: کمیسیون امنیت و دفاع مجلس دو هفته قبل نشستی با حضور فرماندهان امنیتی در استان های صلاح الدین، دیالی و کرکوک داشت و در جریان گزارش هایی که فرماندهان ارائه دادند تعیین شد که خلاء امنیتی زیادی در این سه استان وجود دارد.

الرکابی در ادامه تاکید کرد: طبق گزارش رئیس استخبارات، امکانات نظامی به ویژه در استان دیالی ضعیف است. داعش از شیوه جنگ چریکی استفاده می کند و حمله می کند و فرار می کند و این تاکتیک مشابه را طلب می کند تا بازدارندگی ایجاد شود.

وی ضمن هشدار درباره بازگشت تروریست ها به این مناطق، در عین حال تکرار سناریوی 2014 یعنی تسلط داعش بر برخی استان ها را بعید دانست و گفت: داعش به دنبال تسلط بر اراضی نیست و هدفش برهم زدن اوضاع امنیتی و سیاسی عراق است.

این عضو کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق بیان نمود: شاهدان عینی طی روز های گذشته از هلی برن از سوی بالگرد هایی (بدون اینکه هویت این بالگرد ها را فاش کند) خبر داده اند که طی آن تروریست ها به استان صلاح الدین منتقل شده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افشاگری درباره بالگردهایی که داعشی ها را هلی برن می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری درباره بالگردهایی که داعشی ها را هلی برن می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید